TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

3 - 9 Nisan Haftası: Denge ve eşitlik

Yazının Giriş Tarihi: 03.04.2023 10:10
Yazının Güncellenme Tarihi: 03.04.2023 10:10

Hemen haftanın ilk günü Merkür Boğa burcuna geçiş yapıyor ve bir ileri bir geri hareketi sebebiyle 11 Haziran’ a kadar odağımızı para ve finans konularına çeviriyoruz. Bu konularda iletişimimiz hızlanıyor hem somut hem kalıcı adımlar atarak bu süreçte uzun vadeli kazançlar elde edebiliriz.

Haftanın ilk iki günü Merkür ve Plüton arasındaki olumsuz etkileşim iletişimde sert ifadelere sebebiyet verebilir, takıntı ve ego çekişmelerine dikkat! Finans ve ticaret konularında riskli kararlar almak için uygun olmayacak, bu alanlarda zorlu gelişmeler yaşanabilir.  

Diğer taraftan hem Mars-Kuzey ay düğümü kavuşumu hem de Merkür-Satürn iyicil açısı harekete geçmek istediğimiz konularda doğacak fırsat ve iş birliklerine işaret etmektedir. Yönetici veya tecrübe sahibi kişilerin fikirlerinden faydalanabilir ve destek görebiliriz.

Perşembe günü Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Hak, hukuk, eşitlik temalarını ön plana çıkaracak bu dolunay önümüzdeki 15 gün süresince ilişki ve iş birliklerinde dengeyi bozan konuları yüzeye çıkartırken Chiron etkisiyle hem özel hem iş ilişkilerinde sorunları çözme odaklı olacağımızı vurgulamaktadır. Birçok yol ayrımı yeni başlangıçları beraberinde getirecek.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçiş yapıyor, 11 Haziran’ a kadar odağınızı para ve kazançlara çeviriyorsunuz. Bu alanda başarılı girişimler yapabilirsiniz. Perşembe günü gerçekleşecek Terazi Dolunayı önümüzdeki 15 gün süresince ilişki, ortaklık ve iş birlikleri alanınızdan etki edecek. İlişkilerde sizi yıpratan ve yoran detayları daha net görmeye başlayabilir ve kararlar alabilirsiniz. Bazı insanlarla yollarınızı ayırabilir bazıları ile yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ticari veya hukuksal konularda beklediğiniz bir haber varsa bu süreçte alabilirsiniz. Ev ve aile hayatınızla ilgili çözmeniz gereken durumlar oluşabilir veya onlardan destek alabilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Pazartesi Merkür burcunuza geçiş yapıyor, 11 Haziran’ a kadar kendinizi ve isteklerinizi daha rahat ifade etmeye başlıyorsunuz. Perşembe günü gerçekleşecek Terazi Dolunayı önümüzdeki 15 gün süresince çalışma hayatınız, günlük rutinleriniz ve sağlık konularında dengenizi kaçıran konuları daha net görmenize etki edecek. Bu alanlarda kendinize katacağınız farkındalıkla sizi yoran konuları tespit edip kararlar alabilir ve yeni bir düzenleme yapabilirsiniz. Sağlık konusunda ihmal ettiğiniz kontrolleri yaptırabilir, diyete ve spora başlayabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçiş yapıyor, 11 Haziran’ a kadar düşüncelerinize daha fazla kendinize saklayabilir, beklediğiniz geri dönüşleri alabilirsiniz. Perşembe günü gerçekleşecek Terazi Dolunayı önümüzdeki 15 gün süresince aşk hayatınızda önemli gelişmeleri gündeme getirebilir. Bazılarınız ilişkilerinizi noktalama kararı bazılarınız ise yeni bir ilişkiye başlama kararı alabilir. İlişkilerde sizi yıpratan davranış kalıplarınızla ilgili önemli farkındalıklar elde edebilirsiniz. Çocukları olan İkizler onların hayatıyla ilgili konularla ilgilenebilir. Yeteneklerinizi daha rahat dışa vurmaya başlayabilirsiniz. Yaptığınız girişimlerin sonucunda kazanç artışı sağlayabilirsiniz.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçiş yapıyor, 11 Haziran’ a kadar gelecek planlarınızla ilgili daha fazla düşünebilirsiniz. Arkadaş ve sosyal çevrenizle iletişiminiz hareketleniyor. Perşembe günü gerçekleşecek Terazi Dolunayı önümüzdeki 15 gün süresince ev, gayrimenkul ve ailevi konular ön plana çıkıyor. Bu alanda belirsiz konular belirli hale gelmeye başlayabilir, aile üyelerinin hayatındaki gelişmelerle ilgilenebilirsiniz. Ailenizle ilişkilerinizde önemli farkındalıklar edinebilirsiniz. Ayrıca taşınma ve tadilat işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Hedeflerinizle ilgili konularda kalıcı adımlar atabilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçiş yapıyor, 11 Haziran’ a kadar kariyer hayatınızı etkileyecek birçok gelişme yaşayacaksınız. Perşembe günü gerçekleşecek Terazi Dolunayı etkisiyle önümüzdeki 15 gün süresince yakın çevrenizle ilişkilerinizi gözden geçirmeye başlayabilir, iletişim ve ilişkilerinizde dengenizi kaçıran davranışlarla ilgili önemli farkındalıklar elde edebilirsiniz; düşünceleriniz değişmeye başlayabilir. Bu süreçte bazı arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilir, kardeşiniz varsa onun hayatına dair gelişmelere eşlik edebilirsiniz. Eğitim, satış, seyahat konularıyla ilgili belirsizlikler belirli hale gelebilir. Hafta geneli Mars ve ay düğümleri arasındaki olumlu açı sizi duygusal olarak daha kararlı kılarken geleceğe dair bazı fırsatları karşınıza çıkarabilir.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçiş yapıyor, 11 Haziran’ a kadar iletişim, ticaret, hukuk, eğitim gibi konulara daha fazla odaklanmaya başlayabilirsiniz. Perşembe günü gerçekleşecek Terazi Dolunayı önümüzdeki 15 gün süresince para ve kazançlarınızla ilgili konuları ön plana çıkaracak. Gelir-gider dengenizi bozan veya harcama alışkanlıklarınızı gözden geçirebilir, paraya bakış açınızı değiştirip yeni bir düzenleme yapabilirsiniz. Kazançlarınızı artıracak yeni kararlar alabilir ve harekete geçebilirsiniz. Hafta geneli Mars ve ay düğümleri arasındaki olumlu açı arkadaş ve sosyal çevrenizle yeni iş birliklerini destekliyor olacak.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçiş yapıyor, 11 Haziran’ a kadar maddi kaynaklar, borç, ödeme konularına daha fazla odaklanabilir ve bu konularla ilgili iletişiminiz artabilir. Perşembe günü gerçekleşecek burcunuzdaki Dolunay önümüzdeki 15 gün süresince hem özel hayatınız hem de iş ilişkilerinizde dengenizi bozan konularla ilgili önemli farkındalıklar kazandırabilir. Sizi yoran ilişki veya iş birliklerini sonlandırabilirsiniz. Belirsiz olan konularda tamamlamalar yaşayabilirsiniz. Hafta geneli Mars ve ay düğümleri arasındaki olumlu açı kariyer ve hedeflerinizle ilgili attığımız adımlarda sizi destekleyecek, sorumluluklarınızı kararlı bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçiş yapıyor, 11 Haziran’ a kadar ilişkileriniz canlanıyor. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni iş birlikleri yapabilirsiniz. Perşembe günü gerçekleşecek Terazi Dolunayı etkisiyle önümüzdeki 15 gün süresince gizli veya bilmediğiniz konular görünür olmaya başlayacak ve netleşeceksiniz. Enerjinizi çeken ve sizi kararsızlığa sürükleyen insanlarla ilgili önemli farkındalıklar elde edebilir ve bazılarıyla yollarınızı ayırabilirsiniz.  Sezgi ve algılarınız oldukça kuvvetli olacak, haberci rüyalarınız artabilir. Dolunay süresince hem ruhsal hem de fiziksel olarak kendinizi şifalandırabilir, bilinçaltı çalışmaları yapabilirsiniz. Hafta geneli Mars ve ay düğümleri arasındaki olumlu açı harekete geçtiğiniz konularda sizi destekleyecek.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçiş yapıyor, 11 Haziran’ a kadar çalışma hayatınız ve günlük rutinlerinizde iletişiminiz artıyor, yeni iş ve projelere imza atabilirsiniz. Perşembe günü gerçekleşecek Terazi Dolunayı etkisiyle önümüzdeki 15 gün süresince gelecek planlarınızla ilgili belirsizlikler bitebilir. Arkadaş ve sosyal çevrenizle ilişkilerinizde bazı olaylar yaşayabilir ve edindiğiniz farkındalıkların ışığında kararlar alabilirsiniz. Bazı arkadaş, grup, dernek vs. yollarınızı ayırabilirsiniz. Bu hafta fazla harcamalara dikkat edin. Hafta geneli Mars ve ay düğümleri arasındaki olumlu açı çalışma hayatınız ve iş birlikleri konularında güzel fırsatları karşınıza çıkarabilir.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçiş yapıyor, 11 Haziran’ a kadar aşk, çocuk ve hobilerinizle daha fazla vakit ayırmaya başlıyorsunuz. Perşembe günü gerçekleşecek Terazi Dolunayı önümüzdeki 15 gün süresince kariyerinizde ve hedeflerinizle ilgili önemli gelişme ve beklediğiniz neticeleri gündeme getirebilir. Kariyerinizde memnun olmadığınız konularla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz kiminiz yöneticileriyle sorunları çözmeye çalışabilir kiminiz çalıştığı kurumla yollarını ayırabilir ve yeni bir işe başlayabilir. Beklediğiniz bir iş başvurusu bu süreçte sonuçlanabilir. Çalışmayanlar ise yeni hedefler belirleyebilir. Hafta geneli Mars ve ay düğümleri arasındaki olumlu açı etkisiyle ilişkilerinizden yana güzel bir destek alabilir veya bir fırsatla karşılaşabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçiş yapıyor, 11 Haziran’ a kadar ev ve ailevi konulara odaklanmaya başlıyorsunuz. Perşembe günü gerçekleşecek Terazi Dolunayı etkisiyle önümüzdeki 15 gün süresince hayatınızdaki anlam arayışını ve hayat amacınızı sorgulayabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Bu hafta kendinize dair önemli farkındalıklar edinebilirsiniz. Ticaret, hukuk, eğitim, seyahat ve yurtdışı konularla ilgili beklediğiniz haberler varsa bu süreçte alabilir ve gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta geneli Mars ve ay düğümleri arasındaki olumlu açı etkisiyle aileden destek alabilir veya iş hayatınızda güzel bir fırsatla karşılaşabilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçiş yapıyor, 11 Haziran’ a kadar düşüncelerinizin netleştiğini ve planlarınız için girişimlerde bulunmaya başladığınızı göreceksiniz. Yakın çevrenizle iletişiminiz artacak. Perşembe günü gerçekleşecek Terazi Dolunayı önümüzdeki 15 gün süresince ortak maddi kaynaklar, borç, kredi, ödeme, miras, nafaka vs gibi konularda varsa belirsizlikleri netleştirecek veya bu alanlarda yeni kararlar almanıza etki edecek. Maddi konularla ilgili bazı durumlar gündeme gelebilir. Bu süreçte borç aldığınız verdiğiniz kişilere dikkat edin. Hafta geneli Mars ve ay düğümleri arasındaki olumlu açı etkisiyle başlamak ve harekete geçmek istediğiniz konularla ilgili kararlı adımlar atabilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.