TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

3 - 9 Temmuz Haftası: Kariyer ve finans konuları ön plana çıkıyor

Yazının Giriş Tarihi: 03.07.2023 08:34
Yazının Güncellenme Tarihi: 03.07.2023 08:34

Yeni haftaya pazartesi günü gerçekleşecek Oğlak Dolunayı ile başlıyoruz. Görev ve sorumluklarımız ön plana çıkarken uzun vadeli amaçlarımız için istikrarlı adımlar atmaya başlayabiliriz. Dolunay’ a güzel açı yapan Satürn ve Jüpiter özellikle kariyer, ticaret ve finansal konularla ilgili destekleyici etkide olacak.

Dolunay enerjisiyle önümüzdeki 15 gün boyunca devlet, yöneticiler, inşaat sektörü, ekonomi ve finans dünyasıyla ilgili önemli gelişmeler öne çıkacak gündemler arasında yer alacak. Ay’ ın Oğlak burcunda, Güneş ve Merkür’ ün Yengeç burcunda ilerlemesi aile, ev, gayrimenkul, toprak ve yatırımlarımızla ilgili belirsiz durumların netliğe kavuşmasına vurgu yaparken beklediğimiz gelişmeler oluşabilir.

Mars ve Venüs’ ün ülke haritamızın para evinde bir arada hareket etmesi döviz, altın ve enflasyonla ilgili artışların devam edebileceğine işaret etmektedir.

Hafta ortasına kadar iletişimde anlaşmazlıklara ve kırıcı konuşmamaya özen gösterelim. Özellikle Uranüs’ ün Mars-Venüs’ e oluşturduğu dik açı ilişki ve para konularında ani gelişmelere işaret etmektedir. Özgünlüğümüzü ortaya çıkarmak isteyeceğimiz bu süreçte baskıcı tavırlar ters tepecek.

Perşembe ve cuma günleri Merkür ve Uranüs arasındaki olumlu etkileşim fikirlerimizi uygulamak ve yaratıcılığımızı ortaya koyan projeleri gerçekleştirmek için yeşil ışık yakıyor.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Hemen pazartesi günü gerçekleşecek Oğlak Dolunayı’ ndan kariyer ve hedefleriniz alanınızdan etki alıyorsunuz. Eski konular yeniden gündeme gelebileceği için sorunlara yeni çözümler geliştirmek durumunda kalabilirsiniz. Bugüne kadar ısrar ettiğiniz bakış açılarınızı değiştirebilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Ay düğümleri sizin aksınıza geçecek 18 Temmuz sonrası önümüzdeki 1,5 yıl önemli dönüm noktaları yaşamaya başlayacaksınız. Eski işinizi bırakıp yeni bir işe başlama, görev değişimi veya yeni kazanç kapıları ön plana çıkabilir. Hayatınıza dair iş ve ailevi sorumluluklarınıza daha fazla odaklanabilirsiniz yine emeklerinizin karşılığını da almaya başlayabilirsiniz. Evlilik veya boşanma konularında kararsızlık yaşadıysanız artık netleşebilir ve önemli dönüm noktaları yaşayabilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Pazartesi günü gerçekleşecek Oğlak Dolunayı ile hayata bakış açılarınızın ve inançlarınızın değişeceği bir sürece giriyorsunuz. Belirsizlik yaşadığınız alanlarda artık netleşmeler yaşamaya başlayabilirsiniz. Ticaret, hukuk, medya, eğitim konularında gündemleriniz varsa sonuçlar almanız mümkün. Eğer yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa veya taşınmayı düşünüyorsanız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz haberler gelebilir ve önemli destekler alabilirsiniz böylece istikrarlı yeni yol haritaları belirleyebilirsiniz. Alacağınız yeni kararlarla kazançlarınızı artırabilir veya yatırımlar yapabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Hemen haftanın ilk günü gerçekleşecek Oğlak Dolunayı ile finans ve sağlık alanınızdan etki alıyorsunuz. Para konuları, ortak maddi kaynaklar, kredi, borç, ödeme ve nafaka konularında krizler yaşıyorsanız çözümler geliştirebilir ve sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz. Yine bu doğrultuda kazancınızı artıracak gelişme ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Sağlık konusunda sizin veya bir aile üyesinin tedavinin sonuçlanması gündeme gelebilir. Eğer ihmal ettiğiniz kontrolleriniz varsa bu süreçte tamamlayabilirsiniz çünkü önümüzdeki 15 gün hem ruhsal ve fiziksel terapileri destekliyor, değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Pazartesi günü gerçekleşecek Oğlak Dolunayı ilişki, ortaklık ve iş birliklerinizle ilgili belirsiz konularda netleşmeler sağlayacak. Bu alanda bakış açılarınızı değiştirebilir ve yeni kararlar alabilirsiniz; bitişler gündeme gelebileceği gibi yeni başlangıçları da sağlayabilir. Sorunlu bir ilişki, evlilik veya iş birliğini noktalayabilir aynı zamanda ilişkinizi ciddiyete taşıyabilir veya yeni iş birlikleri yapabilirsiniz. Bu dönem yer değişimi, taşınma veya gelirinizi artıracak fırsatlarla karşılaşabilir, arkadaş ve sosyal çevrenizden güçlü destekler alabilirsiniz. Gelecek planlarınızla ilgili istikrarlı adımlar atmaya artık hazır hissedebileceğiniz bu süreçte maddi ve manevi konularda denge bulmaya başlayabilir, kararlı ve gerçekçi davranabilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Oğlak Dolunayı çalışma hayatınızı ön plana çıkartıyor. Çalışma ortamında memnun olmadıklarınızı belirleyebilir, çalışma arkadaşlarınızla belirsizliklere son verebilirsiniz. Yeni bakış açılarınızla birlikte iş ve ortam değişimleri gündeme gelebileceği gibi yönetici ve otorite figürlerinden olumlu destekler alabilirsiniz. İş hayatınıza katkıda bulunacak eğitim veya seyahatler gündeme gelebilir. Bunların uzun vadede gelirlerinize katkısı olacak. Sağlık konularında ihmal ettiğiniz rahatsızlıklar varsa kontrollerinizi yaptırmanızı tavsiye ederim yine devam eden bir tedavi süreciniz varsa sonuçlar almaya başlayabilirsiniz. Spor ve diyete başlamayı düşünüyorsanız dolunay sürecinden faydalanabilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Oğlak Dolunayı aşk hayatınızı ön plana çıkartıyor sevgili Başaklar. Sorunlu bir ilişkiyi bitirme kararı alabileceğiniz gibi yeni bir ilişkiye başlayabilir veya ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Eski bir sevgiliden haberler duyabilirsiniz. Enerjinizin yükseleceği bu süreçte arkadaş ve sosyal çevrenizle güzel planlar yapabilir, onlardan güzel destek ve fırsatlar alabilirsiniz. Bu süreçte gelecek planlarınıza odaklanabilirsiniz. Yaratıcı çalışmalarınızı iş ve kazanca çevirmek isteyebilir, bu yönde adımlar atabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili gündem ve gelişmeler yaşayabilir, eğitim hayatıyla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Kariyer ve aile hayatınıza gözden geçireceğiniz bir dolunay süreci sizi bekliyor. ‘’Benim isteklerim-benden beklenenleri‘’ değerlendireceğiniz Oğlak Dolunayında kendi ihtiyaçlarınızı daha fazla öne almak isteyebilir, sınırlarınızı çizebilir ve kararlar alabilirsiniz. Yolunda gitmeyen iş veya özel ilişkilerinizi bitirip yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Böylece hayatınızda yeni bir denge kurmaya başlayabilirsiniz. Zaten ay düğümleri sizin aksınıza geçecek 18 Temmuz sonrası önümüzdeki 1,5 yıl hayat size önemli dönüm noktaları yaşatacak. Ev-aile ile ilgili bir sorun, taşınma, yer değişikliği gibi gündemleriniz varsa bu süreçte gelişme ve tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Maddi konularda fırsat ve destekler alabilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Hemen pazartesi günü gerçekleşecek Oğlak Dolunayı ile eski inanç ve düşüncelerinizin değiştiğini fark edebilirsiniz. Eski bir konu tekrar gündeminize gelebilir ve yüzleşme yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilişkilerinizi gözden geçirebilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Ticaret, hukuk, sosyal medya ve eğitim alanlarında gündemleriniz varsa belirsiz konular netleşmeye başlayabilir, yeni başlangıç ve kararlar alabilirsiniz. Böylece kazançlarınızı artıracağınız fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ayrıca bu dönem seyahatlere çıkabilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Para konularını öne çıkartan bir dolunay etkisi yaşayacaksınız. Hemen pazartesi günü gerçekleşecek Oğlak Dolunayı para kazanma şeklinizi, potansiyellerinizi daha fazla öne çıkarmak ve yeni gelir kapıları arayışınızı değerlendireceğiniz bir sürece işaret ediyor. Kendi değerinizi ve hak ettikleriniz için mücadele ruhunuzu artırabilirsiniz. Para konularında sürüncemede kalan belirsiz konularla ilgili gelişmeler ve netleşmeler yaşayabilirsiniz. Kararlı davranışınız uzun vadeli önemli girişimlerinizi destekliyor olacak. Bu doğrultuda yeni bir işe başlayabilir, işinizi değiştirebilir ve yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Hemen hafta başı burcunuzda önemli bir dolunay gerçekleşiyor. Emeklerinizin karşılığını almaya başlayacak ve hayatınızla ilgili netleşemediğiniz konularda yeni kararlar alabileceksiniz. Sorumluk ve görev bilinciniz doğuştan yüksek zaten sevgili Oğlaklar ama şimdi gereksiz yere yüklendiğiniz sorumluluklarınızı değerlendirme ve yüzleşme zamanındasınız. Edindiğiniz yeni bakış açıları doğrultusunda kendinize inancınız artacak ve hayatınıza dair kararlar almak isteyebilirsiniz. Bekar Oğlaklar ciddi bir ilişkiye başlayabilir veya devam eden bir ilişkinizi ciddi boyuta taşımak isteyebilirsiniz. Aynı şekilde yolunda gitmeyen bir ilişki veya iş birliğini sonlandırma kararı alabilirsiniz. Ayrıca maddi konularda destek görebilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Oğlak Dolunayı kadersel alanınıza gerçekleşiyor sevgili Kovalar. Bilmediğimiz gizli olayları ortaya çıkarabilecek dolunay etkisi iç dünyanızda korku ve karamsarlıklarınızı tetikleyebilir. Bu dolunayın size önemli mesajı her ne oluyorsa sizin hayrınıza olduğu yönündedir, lütfen akışa güvenin. Bu süreçte ruhsal ve fiziksel olarak kendinizle ilgilenin böylece şifalanacaksınız. Önemli kararlar almak yerine plan ve projelerinizi belirleyin ama acele kararlar almak için kendinizi zorlamayın. Sağlıkla ilgili rahatsızlıklarınız varsa kontrollerinizi ihmal etmemenizi tavsiye ederim.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Kendini göstermeye en çok zorlananlar arasında bulunan siz Balık burçları Oğlak Dolunayı ile sorumluluklarınıza daha fazla sahip çıkmaya ve hak ettikleriniz için mücadele etmeye başlayacaksınız. Arkadaş ve sosyal çevrenizle ilişkilerinizi ön plana çıkaracak dolunay etkisi bazı sorunları ve bazı yol ayrımlarını gündeme getirebilir. Dernek, grup ve organizasyonlarda başarılı işlere imza atabilirsiniz. Yine iş veya görev değişimi gündeme gelebilir. Gelecek planlarınızla ilgili yeni kararlar alabilir ve adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bu yönde yakın çevrenizden güzel destekler almak sizi sevindirecek.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.