TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

4 – 10 Aralık Haftası: Kalıcı adımlar atabiliriz

Yazının Giriş Tarihi: 04.12.2023 08:43
Yazının Güncellenme Tarihi: 04.12.2023 08:43

Hemen hafta başı Venüs zararda çalıştığı Akrep burcuna geçiş yapıyor. 29 Aralık tarihine kadar ilişkilerde tutku ve şüphe artabilir, bu süreçte ilişkilerimizde krizleri doğru yönetmeye çalışalım. Parayı da sembolize eden Venüs altın ve değerli madenlerle ilgili hareketliliği ön plana çıkartabilir. Ay sonuna kadar kısa vadeli ve riskli yatırımlar yerine uzun vadeli yatırımlara yönelmemiz fayda sağlayabilir.

Haftanın en güzel etkilerinden biri olan Venüs – Satürn üçgen açısı hem ilişki hem de iş ve girişimlerimiz açısından destekleyici çalışacak üzerine Merkür ve Jüpiter arasında da güzel bir açı oluşacak. Ticaret, hukuk, iletişim, medya, uluslararası işler, eğitim ve seyahat konularıyla ilgili işlerimizi özellikle Salı, Çarşamba, Perşembe, cuma ve cumartesi günleri için değerlendirebiliriz.

13 Aralık tarihinde Merkür geri hareketine başlayacağı için gündeminizde alım-satım, resmi işler, imza, sözleşme ve anlaşma konuları varsa bu hafta halletmenizi tavsiye ederim. Teknolojik, elektrik-elektronik alet ve araç alım-satımı için de bu hafta uygun.

Bu hafta Neptün düz hareketine başlamak üzere 6-7-8 Aralık tarihlerinde durağan olacak gerçekdışı beklentilerimiz hayal kırıklıkları yaratabilir ama sonrası Neptün’ ün düz hareketine başlamasıyla hayallerimizi gerçekleştirmek adına güzel fırsatlar karşımıza çıkabilir.

Pazar günü Venüs-Jüpiter karşıtlığı ilişkiler ve finansal konularda abartı tavırlara karşı uyarıyor, müsriflikten ve gereksiz harcamalardan uzak duralım.

Kolaylıkla gelen bir hafta geçirmenizi dilerim

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: 4 Aralık’ ta Venüs Akrep burcuna geçiş yapıyor. 29 Aralık’ a kadar finansal konulara çeki düzen verebilir, gelir-gider dengesini ayarlayabilirsiniz. Bazı beklenmedik harcamalar çıkabilir, temkinli davranın. Beklediğiniz bir parayla ilgili sonuçlanmalar gündeme gelebilir. İlişkilerinizde tutku artabilir, size iyi gelmeyen ilişkileri sonlandırabilirsiniz. Bu hafta kariyer ve hedeflerinizle ilgili kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. 13 Aralık Merkür retrosu öncesi bu haftayı bu anlamda iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim; iş ve girişimlerinizde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir, güzel destekler alabilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Yönetici gezegeniniz Venüs 4 Aralık’ ta Akrep burcuna geçiş yapıyor. 29 Aralık’ a kadar ilişki, ortaklık ve iş birlikleri ön plana çıkıyor. Size zarara olan ilişki ve iş birliklerini eleyebileceğiniz bu süreçte bazı insanlarla yollarınızı ayırabilirsiniz. 13 Aralık’ ta Merkür retrosu da başlayacağı için eski ilişkiler ve hesaplaşmalar karşınıza çıkabilir. Olayların iç yüzünü görebilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Bu hafta beklediğiniz bir haber veya parayı alabilir yine güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kalıcı ve sağlam adımlar atmak ve girişimlerde bulunmak için bu haftayı değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: 4 Aralık’ ta Venüs Akrep burcuna geçiş yapıyor. 29 Aralık’ a kadar çalışma koşullarınızı ön plana çıkartıyor. Görev veya pozisyon değişimi, yeni bir iş veya kazancınızın artması gündeme gelebilir. Çalışma ortamınızda arkadan dönen işleri öğrenebilir ve bu kişilerle yüzleşebilirsiniz özellikle kadınlarla anlaşmazlıklara dikkat edin. Üreme organları rahatsızlıklarına bu süreçte temkinli yaklaşın. Karbonhidrat ve tatlıya olan düşkünlüğünüz artabilir. Bu hafta parayla ilgili beklediğiniz bir gelişme yaşayabilir, çeşitli fırsatlar yüzünüzü güldürebilir.  13 Aralık Merkür retrosu öncesi iş ve girişimlerinizle ilgili bu haftayı iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: 4 Aralık’ ta Venüs Akrep burcuna geçiş yapıyor. 29 Aralık’ a kadar aşk hayatınız canlanabilir, tutku ve kıskançlık artabilir. Yeni aşklar kapınızı çalabilir ama 13 Aralık Merkür retrosunun başlayacağını hemen hatırlatayım eski aşklar ve hesaplaşmalar gündeme gelebilir. Çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler sizi sevindirebilir, onlara yapılan harcamalar artabilir. Yeteneklerinizi daha görünür kılabilir, kazanç elde edebilirsiniz. Borsa ve yatırım konularında kısa vadeli işlemler zarar getirebilir, uzun ve kalıcı planlar yapmaya çalışın. Bu hafta karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir, 13 Aralık Merkür retrosundan önce yapmak istediğiniz başlangıçlar için değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: 4 Aralık’ ta Venüs Akrep burcuna geçiş yapıyor. 29 Aralık’ a kadar ev, aile ve yaşam alanlarınızda önemli gündemler oluşabilir. Evle ilgili harcamalar, gayrimenkul alım-satımı, kira ve taşınma gibi konularla ilgilenebilirsiniz.13 Aralık Merkür retrosu öncesi bu hafta önemli girişimlerde bulunabilir ve güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizi ilgilendiren gelişmeler yaşayabilir; terfi, görev değişimi veya maddi gelişmeler sizi sevindirebilir.  İlişkinizi ciddi bir zemine taşıyabilir, aileler tanışabilir veya evlilik kararı alınabilir.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: 4 Aralık’ ta Venüs Akrep burcuna geçiş yapıyor. 29 Aralık’ a kadar yeni fikirlerinizi hayata geçirebilir ve yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Yakın çevre, kardeş ve akrabalarla anlaşmazlıklara dikkat edin özellikle maddi konularla ilgili olarak. Eğitim, seyahat, ticaret, iletişim ve satış konularında uzun vadeli proje ve anlaşmalar yapabilirsiniz ama hemen hatırlatayım 13 Aralık Merkür retrosu başlayacağı için bu haftayı iyi değerlendirmeye çalışın çünkü yeni adımlar atabilir ve güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Merkür retrosuyla birlikte eski konuları toparlayabilir ve üzerinden geçebilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Yönetici gezegeniniz Venüs 4 Aralık’ ta Akrep burcuna geçiş yapıyor. 29 Aralık’ a kadar para evinizde hareket edeceği için gelir-gider dengesi, ödemeler, harcamalar ve finansal gelişmeler ön planda olacak. Finansal kaynaklarınızı yapılandırmaya çalışabilir, sorunlara çözümler geliştirebilir ve yeni kazançlar elde edebilirsiniz. Bu hafta kalıcı ve uzun vadeli girişimler için destekleyici olacağından 13 Aralık Merkür retrosu öncesi değerlendirmenizi tavsiye ederim. Risk almadan ilerlemeye çalışın aksi halde zorluklar oluşabilir.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: 4 Aralık’ ta Venüs burcunuza geçiş yapıyor, 29 Aralık’ a kadar cazibeniz artıyor ve dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. İmaj değişikliği yapmak isteyebilir daha tutkulu olabilirsiniz. İlişkilerinizde kıskançlık ve sahiplenme isteği anlaşmazlıklara yol açabilir, duygusal gelgitler yaşayabilirsiniz. Sorunlu ilişki veya iş birliklerinizi bitirebilirsiniz. Aile ve kariyer hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Karşınıza yeni fırsat ve teklifler çıkabilir. 13 Aralık Merkür retrosu başlayacağı için yeni iş ve girişimleriniz için bu haftayı değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: 4 Aralık’ ta Venüs Akrep burcuna geçiş yapıyor. 29 Aralık’ a kadar ruhsal ve fiziksel sağlığınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz. İhmal ettiğiniz kontrollerinizi yaptırabilir yine tedavi ve terapilerle şifalanabilirsiniz. Bu süreçte arkanızdan çevrilen işler önünüze gelebilir, yapılan dedikoduları duyabilirsiniz. İlişkilerde kıskançlık ve tutku artabilir. Bu hafta beklediğiniz bir parayla ilgili olumlu bir gelişme yaşayabilir veya karşınıza güzel bir fırsat çıkabilir. 13 Aralık Merkür retrosu öncesi bu haftayı sağlam ve kalıcı adımlar atmak için değerlendirebilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: 4 Aralık’ ta Venüs Akrep burcuna geçiş yapıyor. 29 Aralık’ a kadar gelecek planlarınız ve projelerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir ve yeni kazanç kapıları oluşabilir. Sosyal çevre ve arkadaş ilişkileriniz hareketleniyor. Bazı kişilerle yollarınızı ayırabilirsiniz diğer taraftan yeni tanışmalardan yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Aşk hayatınızda kıskançlık oluşabilir özellikle kadınlarla ilişkilerinizde krizleri doğru yönetmeye çalışın. Bu hafta yeni iş ve girişimler yapmak istiyorsanız iyi değerlendirmeye çalışın çünkü 13 Aralık tarihinde Merkür retrosu başlıyor.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: 4 Aralık’ ta Venüs Akrep burcuna geçiş yapıyor. 29 Aralık’ a kadar kariyer hayatınız ve toplumsal statünüz yükselmeye başlıyor. Kendinizi daha rahat gösterebilir, yeni iş, görev veya kazançlar elde edebilirsiniz. Yöneticilerinizden destek görebilirsiniz. Bu süreçte aile ve kariyer hayatınızı dengelemeye çalışırken oluşabilecek krizleri iyi yönetmeye çalışın. Bu hafta beklediğiniz bir haber varsa alabilir veya güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Merkür retrosundan önce başlatmak istediğiniz bir iş varsa bu haftayı değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: 4 Aralık’ ta Venüs Akrep burcuna geçiş yapıyor. 29 Aralık’ a kadar hayatınıza yeni bir anlam katabilir, size hizmet etmeyen eski bakış açılarınızı bırakabilirsiniz. Gelecek planlarınız için harekete geçebilir, yurtdışı, ticaret, hukuk, eğitim, seyahat ve medya ile ilgili işleriniz varsa hızlanabilir ve yeni adımlar atabilirsiniz. Yeni kazanç kapıları ve ek gelir elde edebilirsiniz. 13 Aralık Merkür retrosu öncesi uygulamak istediğiniz yeni kararlar varsa bu haftayı değerlendirmenizi tavsiye ederim, güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. İlişkilerde duygusal gelgitler yaşayabilirsiniz gereksiz endişelere kendinizi kaptırmayın.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.