TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

4 - 10 Eylül Haftası: Şans bizden yana

Yazının Giriş Tarihi: 04.09.2023 09:59
Yazının Güncellenme Tarihi: 04.09.2023 09:59

Haftaya Ay Boğa burcunda başlıyoruz, parasal konular ve güvencede hissetmek istediğimiz alanlara istikrar kazandırmak isteyeceğiz. Venüs’ ün geri hareketine bitirmesiyle ilişkiler, para ve harcamalarımızla ilgili rahatlamaya başlıyoruz.

4 Eylül’ de Jüpiter Boğa burcunda 4 ay sürecek geri hareketine başlıyor; krizleri fırsata çevirebiliriz. Emek verdiğimiz işler ve parasal konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir, kaçırdığını sandığımız fırsatlar tekrar karşımıza çıkabilir ve değerlendirme şansı yakalayabiliriz.

Hafta geneli Jüpiter’ in önce Merkür sonra Güneş ile olumlu açıları devrede olacak. Geçmişten gelen hak edişler aynı zamanda güzel şans ve fırsatlarla karşılaşabiliriz. Ticaret, ithalat-ihracat, hukuk, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim ve seyahat konularında işlerimizi geliştirebilir ve kazançlarımızı artırabiliriz. Yapacağımız iş ve girişimlerimizde büyüme ve genişleme etkisini yakalayabiliriz. Diğer bir olumlu yönüyle geçmişten gelen konuların eksiklerini düzeltebilir ve işleri tamamlayabiliriz.  

Hafta sonu ev ve ailevi konular ön plana çıkarken hem ilişkiler hem iletişimsel konular açısından destekleyici olurken pazar günü öğleden sonrası saatlerinde egosal çatışmalar ve güç mücadelelerinden uzak duralım, sınırları koruyalım.

Özellikle Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve cumartesi günlerini iyi değerlendirmeye çalışalım.

Kolaylıkla gelen bir hafta geçirmenizi dilerim

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Bu hafta Venüs retrosu bitiyor; Temmuz’ dan bu yana ilişki ve parayla ilgili konularda belirsizlikler yaşamış ve değerlendirmeler yapmış olabilirsiniz şimdi ise bu bilgilerin ışığında daha rahat harekete geçebilirsiniz.  4 Eylül’ de Jüpiter geri hareketine başlıyor ve önce Merkür sonra Güneş ile olumlu bir açı gerçekleştiriyor. Geçmişte kaçırdığınız fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir. Çalışma hayatınıza ve maddi konularla ilgili sağlam adımlar atabilir, geçmişte yaptığınız işlerle ilgili güzel haberler alabilir ve bazı işlerin sonuçlandığını gözlemleyebilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi yaptırabilir, yeni bir beslenme programına, diyete ve spora başlamayı düşünüyorsanız tam zamanı.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Bu hafta yönetici gezegeniniz Venüs’ ün retrosu bitiyor; Temmuz’ dan bu yana hayattan eskisi kadar keyif alamamış ve istediklerinizi hayata geçirememiş olabilirsiniz. Şimdi ise eskisine oranla güçlendiğinizi fark etmeye başlayabilir ve daha rahat ilerlemeye başlayabilirsiniz. 4 Eylül’ de Jüpiter geri hareketine başlıyor ve önce Merkür sonra Güneş ile olumlu bir açı gerçekleştiriyor. Aşk hayatınız, çocuklar, hobileriniz ve yetenekleriniz alanında gerçekleşecek bu etkiyle geçmişte sonuçlanmamış konularla ilgili güzel haber veya fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni bir aşk veya özel hayatınızdaki sorunların çözümü, maddi konular, yeni iş ve girişimler, yurtdışı bağlantı işlerinizle ilgili şans sizden yana olacak.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Bu hafta Venüs retrosu bitiyor; Temmuz’ dan bu yana düşüncelerinizde sıkışmış, yakın çevre ve iletişimsel konularda bazı sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Yönetici gezegeniz Merkür 15 Eylül’ e kadar geri hareketine devam edecek olsa da hayattan daha fazla keyif almaya ve yakın çevrenizle ilişkileriniz daha iyi olmaya başlayacak. 4 Eylül’ de Jüpiter geri hareketine başlıyor ve önce Merkür sonra Güneş ile olumlu bir açı gerçekleştiriyor. Geçmişe dair çözüm bekleyen konular aynı zamanda ev ve ailevi konularda güzel haber ve olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kaçırdığınızı düşündüğünüz bir fırsat karşınıza tekrar çıkabilir.

 

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Bu hafta Venüs retrosu bitiyor; Temmuz’ dan bu yana parayla ilgili konularda değerlendirmeler yapmış, değerlerinizi sorgulamış ve potansiyellerinizi nasıl geliştirebileceğinizi düşünmüş olabilirsiniz. Şimdi ise parasal konularda işleriniz açılmaya başlıyor. 4 Eylül’ de Jüpiter geri hareketine başlıyor ve önce Merkür sonra Güneş ile olumlu bir açı gerçekleştiriyor. İletişim, eğitim, satış, ticaret, internet ve seyahat konularıyla ilgili girişimlerde bulunabilir, şans ve destekler alabilirsiniz. Geçmişte sonuçlanmamış bir konu netleşebilir veya bununla ilgili yeni bir fırsatla karşılaşabilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Bu hafta burcunuzda gerçekleşen Venüs retrosu bitiyor; Temmuz’ dan bu yana gerek kendiniz gerekse ilişkilerinizle ilgili önemli belirsizlikler, sorgulamalar ve değerlendirmeler yapmış olabilirsiniz. Şimdi bu etkiler düzelmeye başlıyor. Merkür retrosunun 15 Eylül’ de bitmesiyle de daha fazla rahatlayacaksınız. 4 Eylül’ de Jüpiter geri hareketine başlıyor ve önce Merkür sonra Güneş ile olumlu bir açı gerçekleştiriyor. Başta kariyeriniz ile ilgili konularda olmak üzere geçmişte kaçırdığınızı düşündüğünüz fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir ve haberler alabilirsiniz. İstediğiniz bir işe başlamak, yeni bir proje, terfi veya zam artışı gibi gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Bu hafta Venüs retrosu bitiyor; Temmuz’ dan bu yana kendinizi yorgun ve keyifsiz hissetmiş olabilir ve hayatınıza dair önemli değerlendirme ve sorgulamalar yapmış olabilirsiniz. Şimdi tekrar canlanmaya başladığınızı hissedebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür’ ün 15 Eylül’ de geri hareketini bitirmesiyle de fikirlerinizi daha rahat hayata geçirebileceksiniz ama bu haftanın etkileri de olumlu. 4 Eylül’ de Jüpiter geri hareketine başlıyor ve önce Merkür sonra Güneş ile olumlu bir açı gerçekleştiriyor. Aldığınız karar ve isteklerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir, fırsat ve desteklerle karşılaşabilirsiniz. Ticaret, eğitim, yurtdışı ve seyahat konularında şans sizden yana olacak.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Bu hafta yönetici gezegeniniz Venüs’ ün retrosu bitiyor; Temmuz’ dan bu yana hem ilişkiler hem arkadaş ve gelecek planlarınızla ilgili belirsizlikler yaşamış ve değerlendirmeler yapmış olabilirsiniz. Artık bu sürecin sonuna geldiniz. Merkür’ ün geri hareketini 15 Eylül’ de bitirmesiyle de daha fazla rahatlayacaksınız. 4 Eylül’ de Jüpiter geri hareketine başlıyor ve önce Merkür sonra Güneş ile olumlu bir açı gerçekleştiriyor. Maddi konular, kazanç ve ortak kaynaklarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kredi, borç, ödeme, nafaka, vergi, miras ile ilgili belirsiz bir konu netleşebilir, çözüm geliştirebilir veya destek görebilirsiniz. Bu hafta bu konularda şans sizden yana olacak.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Bu hafta Venüs retrosu bitiyor; Temmuz’ dan bu yana geçmişi daha fazla düşünmüş hem de iş ve maddi konularda değerlendirmeler yapmış olabilirsiniz. Bu konularla ilgili rahatlamaya ve 15 Eylül’ de Merkür’ ün retrosunu bitirmesiyle de hızlanmaya başlıyorsunuz. 4 Eylül’ de Jüpiter geri hareketine başlıyor ve önce Merkür sonra Güneş ile olumlu bir açı gerçekleştiriyor. Hem kariyeriniz hem sosyal çevrenizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir ve destekler alabilirsiniz. Bazı Akrepler emek verdiği bir konunun karşılığını alabilir. İlişki, iş birlikleri ve anlaşmalardan yana şanslı bir haftada olacaksınız, karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Bu hafta Venüs retrosu bitiyor; Temmuz’ dan bu yana hayatın anlamını daha fazla sorgulamış olabilir, ilişki ve ticari konularda zorlanmalar yaşamış ve girişimleriniz yavaşlamış olabilir. Artık bu alanların açılmaya başladığını hissedecek ve Merkür’ ün 15 Eylül’ de geri hareketini sonlandırmasıyla fikirlerinizi daha rahat uygulamaya başlayacaksınız. Yönetici gezegeniniz Jüpiter 4 Eylül’ de geri hareketine başlıyor ve önce Merkür sonra Güneş ile olumlu bir açı gerçekleştiriyor. Bu etkileşimle hem kariyer hem de projelerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İşlerinizi genişletmek ve büyütmek adına girişimlerde bulunabilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Bu hafta Venüs retrosu bitiyor; Temmuz’ dan bu yana maddi konular ve kaynaklarınızla ilgili zorlanmalar yaşamış olabilir ve değerlendirmeler yapmış olabilirsiniz artık bu konularla ilgili planlarınız daha rahat ilerlemeye başlayacak ama Merkür retrosunun devam ettiğini unutmadan tamamlanması gereken işlere odaklanmayı ihmal etmeyin. 4 Eylül’ de Jüpiter geri hareketine başlıyor ve önce Merkür sonra Güneş ile olumlu bir açı gerçekleştiriyor. Ticaret, hukuk, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler ve seyahat konularıyla ilgili beklediğiniz bir haber varsa alabilir veya işlerinizi büyütmek için adımlar atabilirsiniz. Yeteneklerinizi daha fazla öne çıkarabileceğiniz bu süreçte aşk hayatınızda sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Bu hafta Venüs retrosu bitiyor; Temmuz’ dan bu yana ilişkilerinizde tutku ve heyecanı kaybetmiş hissedebilir, maddi konuları değerlendirmiş olabilirsiniz. 15 Eylül’ de Merkür’ ün de geri hareketini sonlandırmasıyla birlikte işleriniz hızlanmaya başlayacak. 4 Eylül’ de Jüpiter geri hareketine başlıyor ve önce Merkür sonra Güneş ile olumlu bir açı gerçekleştiriyor. Kredi, borç ve ödemelerle ilgili güzel fırsat ve desteklerle karşılaşabilir yine ortak kazançlarınızı artırabilirsiniz. Ev ve ailevi konulardan şana şanslı olacaksınız. Bu hafta ev-gayrimenkul kira, alım-satım gibi konularda işleriniz rahat ilerleyebilir.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Bu hafta Venüs retrosu bitiyor; Temmuz’ dan bu yana iş, günlük koşullarınız ve sağlık konuları ön planda olmuş olabilir ve bu alanlarda değerlendirmeler yapmış olabilirsiniz. 15 Eylül’ de Merkür’ ün de geri hareketini sonlandırmasıyla birlikte hayatınıza dair aldığınız kararları daha rahat uygulamaya başlayabilirsiniz. 4 Eylül’ de Jüpiter geri hareketine başlıyor ve önce Merkür sonra Güneş ile olumlu bir açı gerçekleştiriyor. Yakın çevrenizden güzel destek ve haberler alabilir, fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hem ilişkiler hem de ticari konularda şanslı olacağınız bu hafta hayata daha olumlu bakmaya başlayabilirsiniz. Kimi Balıkların gündemine eğitim veya seyahatle ilgili konular gelebilir.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.