TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

4 – 10 Mart Haftası: Gerçek mi Hayal mi?

Yazının Giriş Tarihi: 04.03.2024 10:21
Yazının Güncellenme Tarihi: 04.03.2024 10:21

Haftaya Ay Yay burcunda başlıyoruz. Ticari ve hukuksal konular, yurtdışı bağlantılı işler, ithalat-ihracat ve seyahatle ilgili konular ön planda olurken bu alanlarda girişimler yapabiliriz.

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri Merkür – Uranüs altmışlığı etkili olacak; yenilik ve değişim zamanı. Farklı fikirlerimizi paylaşabilir, destek alabilir ve güzel gelişmeler yaşayabiliriz. Önemli görüşme ve toplantılar için değerlendirebilirsiniz. İletişim, elektronik, bilişim ve teknolojik konularla ilgili işler için de uygun bir süreç olacak.

Cuma günü Merkür ve Neptün kavuşuyor; çevremize daha anlayışlı ve empatik yaklaşabiliriz ama yanılgılara ve aldanmalara da açık bir süreç olacağından dolandırıcılık ve hırsızlıklara dikkat edelim. Maddi konularda önemli kararlar almak için uygun bir gün değil. Yaratıcılık gerektiren işler açısından ise çok verimli.

Perşembe itibariyle hafta sonu boyunca etkili olacak olan Mars-Uranüs kare açısı beklenmedik durumları karşımıza çıkarabilir. Öfke kontrolü, fevri davranmamak ve sakinliğimizi korumak önemli olacak. Sakarlık ve kazalara açık bir süreç bu sebeple trafikte dikkatli olalım.  Ekonomik ve borsa ile ilgili konularda zorlanmalar ve stresli durumlar oluşabilir. Global olarak askeri hareketlilik, uçak kazaları ve şiddete dair haberler duyabiliriz.

Pazar gününe geldiğimizde Balık burcunda bir Yeniay gerçekleşiyor. Bir tarafında Satürn bir tarafında Neptün olan yeniay bizlere neyin gerçek neyin hayal olduğunu sorgulatabilir. Aklımız ve kalbimizin sesini harmanlayıp hedeflerimiz için güzel başlangıçlar yapabiliriz. Yeniay enerjisi sorumluluk ve disiplinle hareket etmeye devam edersek karşımıza güzel fırsatlar çıkarabilir.

Global olarak denizlerle ilgili konular, sel, aşırı yağmur ve hava muhalefetleri ile ilgili gündemler oluşabilir.

Kolaylıkla geçen bir hafta diliyorum.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Etkili olacak Merkür-Uranüs açısını hafta ortasına kadar işlerinizi düzenlemek, yenilikler katmak ve tamamlanması gereken konularda görüşmeler yapmak için değerlendirebilirsiniz. Cuma günü Merkür-Neptün kavuşuyor; yanılgılara dikkat edin, geçmiş bir konuyu şifalandırabilirsiniz. İletişim gezegenimiz Merkür’ ün pazar günü burcunuza geçmesiyle daha rahat kararlar almaya başlayabilir önemli konularda harekete geçebilirsiniz. Aynı gün Balık burcunda bir yeniay gerçekleşiyor; maneviyata daha fazla önem verebilir, ruhsal ve fiziksel sağlığınızla ilgilenebilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Bu hafta maddi konularla ilgili gerekli düzenlemeler yapabilirsiniz. Etkili olacak Merkür-Uranüs açısıyla hafta ortasına kadar arkadaş çevrenizden güzel destekler alabilir, sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cuma günü Merkür-Neptün kavuşuyor; bir arkadaşınıza yardımcı olabilirsiniz, maddi konularda önemli kararlar almamanızı tavsiye ederim. Bu hafta fevri davranış ve sakarlıklara dikkat edin. Pazar günü Balık burcunda bir yeniay gerçekleşiyor; gelecek planlarınızla ilgili adım atmak veya bir yenilik başlatmak istiyorsanız bu yeniay enerjisinden önümüzdeki 10 gün boyunca faydalanabilirsiniz. Merkür’ ün aynı gün Koç burcuna geçmesiyle kendinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Hafta ortasına kadar etkili olacak Merkür-Uranüs etkileşimiyle karşılaşacağınız fırsatlar yüzünüzü güldürebilir. Cuma günü Merkür-Neptün kavuşuyor; beklentileriniz karşılanmayabilir, kafa karışıklıkları oluşabilir. Pazar günü Balık burcunda bir yeniay gerçekleşiyor; önümüzdeki 10 gün boyunca kariyer hayatınızla ilgili konularda başlatmak istediğiniz yenilikleri uygulamaya geçebilirsiniz. Merkür’ ün aynı gün Koç burcuna geçmesiyle birlikte yeni insanlarla tanışabilir, kazançlarınızı artırabilirsiniz. Hafta geneli tepkilerinizde kontrollü davranın, trafikte dikkat edin.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Haftaya Merkür-Uranüs arasındaki olumlu etkileşimle başlıyoruz, önemli konuşma ve görüşmeleri yapmak için değerlendirebilirsiniz. Cuma günü Merkür-Neptün kavuşuyor; beklentilerinizin karşılanmadığını hissedebilirsiniz, alınganlıklar oluşabilir. Pazar günü Balık burcunda bir yeniay gerçekleşiyor; önümüzdeki 10 gün boyunca ticaret, hukuk, eğitim, yurtdışı, yayıncılık ve seyahat konularıyla ilgili sizi destekliyor olacak; başlatmak istediğiniz istediğiniz işler varsa harekete geçebilirsiniz. Merkür’ ün aynı gün Koç burcuna geçmesiyle birlikte kariyer hayatınızla ilgili girişimlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Kariyer hayatınızda oluşabilecek güzel fırsatlar hafta ortasına kadar sizi sevindirebilir sevgili Aslanlar. Cuma günü Merkür-Neptün kavuşuyor; maddi konularda dikkatli hareket edin lütfen. Pazar günü Balık burcunda bir yeniay gerçekleşiyor; önümüzdeki 10 gün boyunca ortak maddi kaynaklar ve finansal konularla ilgilenebilir, alacak-verecek konularıyla ilgilenebilirsiniz. Bu dönem içsel bir dönüşümden geçtiğinizi hissedebilirsiniz. Merkür’ ün aynı gün Koç burcuna geçmesiyle birlikte ticaret, hukuk, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim ve seyahat konularınız hareketlenebilir.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Merkür-Uranüs arasındaki olumlu etkileşim pazartesi, salı ve çarşamba günleri karşınıza güzel fırsatlar çıkarabilir, fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Cuma günü Merkür-Neptün kavuşuyor; iyi niyetinizin suistimal edilmemesine dikkat edin. Pazar günü Balık burcunda bir yeniay gerçekleşiyor; önümüzdeki 10 gün boyunca ilişki, ortaklık ve iş birliklerinden yana sizi destekliyor olacak. Bu alanlarda yapacağınız yeni başlangıç ve değişiklikler için harekete geçebilirsiniz. Merkür’ ün aynı gün Koç burcuna geçmesiyle ortak maddi kaynaklar ve finansal konularla ilgilenebilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Hafta başı maddi konularla ilgili güzel gelişmeler yüzünüzü güldürebilir. Cuma günü Merkür-Neptün kavuşuyor; çalışma ortamınızda belirsizlik ve hayal kırıklıklarına dikkat edin. Pazar günü Balık burcunda bir yeniay gerçekleşiyor; önümüzdeki 10 gün boyunca iş hayatınızda düzenlemeler yapabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Bu süreçte sağlığınızı ihmal etmeyin ve bağışıklık sisteminizi güçlendirin. Merkür’ ün aynı gün Koç burcuna geçmesiyle ilişkileriniz ve iş birlikleriniz hareketlenmeye başlıyor, iletişiminiz güçleniyor ve yeni anlaşmalar yapmak için değerlendirebilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Bu hafta aşk hayatınızda veya çocuklarınızın hayatıyla ilgili yaşayacağınız güzel gelişmeler sizi mutlu edebilir, keyifli paylaşımlar yapabilirsiniz. Cuma günü Merkür-Neptün kavuşuyor; kafa karışıklığına ve yanılgılara açık olacaksınız. Pazar günü Balık burcunda bir yeniay gerçekleşiyor; önümüzdeki 10 gün boyunca özel hayatınıza dair önemli kararlar alabilirsiniz. Bekar Akrepler yeni birisiyle tanışabilir. Çocuklarınızla ilgili gündemlerle ilgilenebilirsiniz. Yaratıcılığınız yüksek çalışacağından kreatif ve sanatsal işler açısından verimli olacak. Merkür’ ün aynı gün Koç burcuna geçmesiyle günlük koşturmacanız artıyor, iş projeleriniz hızlanabilir.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Haftaya güzel etkilerle başlıyorsunuz, fikirlerinizi gerçekleştirebilir, yapacağınız görüşmeler verimli geçebilir. Cuma günü Merkür-Neptün kavuşuyor; aldanma ve yanılgılara açık bir gün, dikkat edin. Pazar günü Balık burcunda bir yeniay gerçekleşiyor; önümüzdeki 10 gün boyunca ev, aile ve gayrimenkul konularıyla ilgilenebilirsiniz. Yeni kararlar almak veya girişimlerde bulunmak için destekleyici olacak. Merkür’ ün aynı gün Koç burcuna geçmesiyle aşk ve flört hayatınız hareketleniyor, çocuklarınızla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Yeni bir hobiye veya spora başlamak istiyorsunuz tam vakti.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Haftaya biraz isteksiz ve keyifsiz başlayabilirsiniz ama iş konularında karşılaşabileceğiniz güzel gelişmeler sizi sevindirebilir. Cuma günü Merkür-Neptün kavuşuyor; iletişimde anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz, hayal kırıklıkları oluşabilir. Pazar günü Balık burcunda bir yeniay gerçekleşiyor; önümüzdeki 10 gün boyunca satış, ticaret, eğitim, sosyal medya, eğitim ve seyahat konularıyla ilgili yeni alacağınız kararları ve girişimleri destekliyor olacak, harekete geçebilirsiniz. Merkür’ ün aynı gün Koç burcuna geçmesiyle ev, aile ve gayrimenkul konularıyla ilgilenebilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Hafta ortasına kadar maddi konularla ilgilenebilir, yapacağınız girişimlerin olumlu sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü Merkür-Neptün kavuşuyor; aldanmalara dikkat edin, iyi niyetinizin suistimal edilmesine izin vermeyin. Pazar günü Balık burcunda bir yeniay gerçekleşiyor; önümüzdeki 10 gün boyunca kazançlarınızı artırmak için yeni kararlar alabilir, yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Merkür’ ün aynı gün Koç burcuna geçmesiyle yakın çevrenizle iletişiminiz hareketleniyor, ticaret, satış, eğitim ve seyahat konularında planladığınız işlerle ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Kariyer hayatınıza dair konulara odaklanarak haftaya başlayabilirsiniz. Alacağınız güzel bir haber veya bir gelişme sizi mutlu edebilir. Cuma günü Merkür-Neptün kavuşuyor; belirsizlik ve kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü burcunuzda bir yeniay gerçekleşiyor; önümüzdeki 10 gün boyunca iş ve ilişkilerinize dair planlarınızla ilgili harekete geçebilir, aldığınız kararları uygulamaya başlayabilirsiniz. Sezgileriniz oldukça yüksek çalışacak. Merkür’ ün aynı gün Koç burcuna geçmesiyle maddi konulara daha fazla odaklanabilir, kazançlarınızı artırmak için çeşitli girişimlerde bulunabilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.