TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

5 - 11 Eylül Haftası: Hizmet zamanı

Yazının Giriş Tarihi: 06.09.2022 10:42
Yazının Güncellenme Tarihi: 06.09.2022 10:42

Haftanın ilk günü Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor ve 29 Eylül’ e kadar çalışmak, üretim ve verimlilik konularını ön plana çıkartacak. Hayatımızda çalışma ve parasal koşullarımızı düzenlemek isteğimiz çoğalırken ilişkilerimizde de mantık odaklı ve eleştirel kararlar vermeye başlayacağız. Hizmet odaklı çalışma anlayışlı pratik ve hızlı çözümler bulmamızı sağlayacak.

Cumartesi günü 3 hafta devam edecek Merkür gerilemesi Terazi burcunda başlayacak. Başta ilişki, ortaklık ve iş birliklerinde hak, hukuk, adalet arayışımız başlıyor. Bu alanlarda iletişim sıkıntılarına dikkat etmemiz gerekir zira yanlış anlaşılmalar artabilir. Aynı zamanda bu dönem tamamlanması gereken işleri ele almak açısından fayda sağlayacak. Moda, sanat, güzellik, dekorasyon, mimarlık sektörleri daha fazla gündeme gelecek.

Aynı gün Türkiye’ yi yakından etkileyecek Balık Dolunayı gerçekleşecek. Finansal ve ekonomik koşullarda zorlanmalar devam ederken borsa da dengesizlikler meydana gelebilir. Hayatımızın bazı alanlarında belirsizlik ve kararsızlıklar devam etse de dolunay enerjisi olumlu sürpriz ve gelişmeleri ve de şifayı beraberinde getirecek.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Pazartesi günü Venüs 29 Eylül’ e kadar Başak burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu süreçte çalışma ortamınızda yeni düzenlemeler yapabilir ve çalışma arkadaşlarınızla var olan sorunlarınızı çözebilirsiniz. İş arayanlar yeni başvurular yapabilir ve olumlu dönüşler alabilir. Sağlığınızla ilgilenmek, kontrollerinizi yaptırmak ve diyete başlamak için uygun bir dönem. Cumartesi günü Merkür 3 hafta sürecek geri hareketine başlıyor. Eski ilişkileriniz tekrar gündeme gelebilir, eski konular tekrar açılabilir. İlişki ve ortaklıklarınızda iletişim sıkıntılarına dikkat edin. Yine aynı gün gerçekleşecek Balık Dolunayı sağlığınızı ve psikolojinizi ön plana çıkarıyor. Duygusal iniş çıkışlar ve uykusuzluk yaşayabilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin ve sizi rahatlayacak dinlenme molaları verin.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Pazartesi günü Venüs 29 Eylül’ e kadar Başak burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu süreçte aşk, çocuk, yeteneklerinizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Yalnız olan Boğalar heyecan verici tanışmalar yaşayabilir. Hayatın keyifli yönleriyle daha fazla ilgilenmek isteyeceksiniz. Cumartesi günü Merkür 3 hafta sürecek geri hareketine başlıyor. Çalışma ortamınızda iletişim sıkıntıları, proje veya sözleşmelerde küçük aksilikler çıkabilir. Ötelediğiniz işleri tamamlamak içinse uygun bir dönem olacak.10 Eylül Balık Dolunayı etkisiyle sosyal çevreniz ve arkadaş ortamınızla yol ayrılıkları yaşayabilir aynı zamanda eski aşklar tekrar karşınıza çıkabilir. Gelecek hayallerinizle ilgili de önemli farkındalıklar edinebilir ve yeni yol haritası çizebilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Pazartesi günü Venüs 29 Eylül’ e kadar Başak burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu süreçte ev, aile ve gayrimenkul konularında yeni düzenlemeler yapabilir ve sorunlara pratik çözümler bulabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür 3 hafta sürecek geri hareketine başlıyor. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla iletişim sıkıntıları yaşayabilirsiniz. Daha önce yarım kalmış konular ve sorunlar önünüze gelebilir ve karşılıklı empatiyle çözüme kavuşturabilirsiniz. Eski aşklardan haberler alabilirsiniz. Başlamayı ertelediğiniz hobi veya spor için uygun bir zaman. 10 Eylül Balık Dolunayı ise kariyer hayatınızı ön plana çıkarıyor. Devam eden belirsizlikler artık netleşmeye doğru gidecek. Acele etmeden sis bulutunun dağılmasına izin verin böylece gelişmeler ışığında yeni yönünüzü daha rahat belirlemeye başlayacaksınız.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Pazartesi günü Venüs 29 Eylül’ e kadar Başak burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu süreçte yakın çevreniz ve kardeşlerinizle şanslı etkiler altında olacaksınız. Kısa seyahatler, eğitim ve projeler gündeme gelebilir, güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.  Cumartesi günü Merkür 3 hafta sürecek geri hareketine başlıyor. Ev ve aile hayatınızda iletişim sıkıntıları yaşayabilir ve alıngan davranabilirsiniz. Elektrik ve elektronik aletler bozulabilir. 10 Eylül Balık Dolunayı etkisiyle ticari/hukuki konular, yurtdışı bağlantılı işler, akademik/eğitim ve seyahat konularıyla ilgili bazı netleşmeler yaşayabilir ve yeni değerlendirmeler yapabilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Pazartesi günü Venüs 29 Eylül’ e kadar Başak burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu süreçte finansal durumunuzu yeniden düzenleyebilir ve şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Emeğinizin karşılığını daha kolay alabilir ve yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür 3 hafta sürecek geri hareketine başlıyor. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle iletişim sıkıntıları yaşayabilir, planladığınız seyahat, eğitim ve projelerde bazı aksilik ve gecikmeler yaşayabilirsiniz. Daha önce başlatmış olduğunuz işleri tamamlamak içinse uygun bir dönem. 10 Eylül Balık Dolunayı ortak maddi kaynaklarınız, kredi ve ödemeler konularında bazı belirsizlikleri ortaya çıkarabilir. Acele kararlar almadan gelişmeleri takip edip netleşmeler yaşamaya başlayacaksınız.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Pazartesi günü Venüs 29 Eylül’ e kadar burcunuzda ilerlemeye başlıyor. Bu süreçte motivasyonunuz yükselecek, hayatınızda aşk ve parasal konularla ilgili yeni ve şanslı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür 3 hafta sürecek geri hareketine başlıyor. Ortak maddi kaynaklar, borç ve kredi konularında planladığınız konuları tekrar düzenleyebilirsiniz ama bu süreçte yeni bir sözleşmeye imza atmanızı tavsiye etmiyorum. 10 Eylül Balık Dolunayı etkisiyle ilişki ve ortaklıklar konusunda önemli kararlar alabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, evlilik kararı alabilir veya sorunlu ilerleyen bir ilişkinizi sonlandırabilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Pazartesi günü Venüs 29 Eylül’ e kadar Başak burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu süreçte sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. Arkanızdan yapılan dedikodular duyabilirsiniz. Aşk hayatınızda mahremiyete daha fazla önem vereceksiniz. Manevi konularla ilgilenmek içinse harika bir süreç, rüyalarınız ön plana çıkıyor. Cumartesi günü Merkür 3 hafta sürecek geri hareketine başlıyor. Hayatınıza dair aldığınız kararlar ve ilişki/ortaklık konularında eski sorunlar tekrar önünüze gelebilir ve çözmek durumunda kalabilirsiniz. İletişim sıkıntıları artabilir, kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olun. 10 Eylül Balık Dolunayı etkisiyle çalışma ortamı, günlük rutinler ve sağlık konuları ön plana çıkıyor. Bu alanlarda belirsizlikler netleşmeye başlayabilir.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Pazartesi günü Venüs 29 Eylül’ e kadar Başak burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu süreçte daha fazla sosyalleşebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Gelirlerinizi de artırabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür 3 hafta sürecek geri hareketine başlıyor. Gizli kalmış konular ve arkanızdan dönen dedikoduları duyabilirsiniz. Kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olun zira iletişim sıkıntıları yaşayabilirsiniz. 10 Eylül Balık Dolunayı etkisiyle aşk hayatınız, çocuklarınızla ilişkiniz ve hobilerinizi ön plana çıkıyor. Belirsiz olan konular netleşmeye başlayacak ve gelişmeler ışığında yeni kararlar alacaksınız.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Pazartesi günü Venüs 29 Eylül’ e kadar Başak burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu süreç kariyer hayatınızda güzel fırsatları sunacak. Kazancınızı artırabilir, terfi olabilir veya yeni bir işe başlayabilirsiniz. Daha görünür olmaya başlayacak ve takdir elde edeceksiniz. Cumartesi günü Merkür 3 hafta sürecek geri hareketine başlıyor. Arkadaşlarınızla iletişim sorunları yaşayabilir ve geçmişten kalan sorunlar önünüze gelebilir. Ayrıca eski aşklar karşınıza çıkabilir veya sosyal çevrenizden birisiyle bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 10 Eylül Balık Dolunayı etkisiyle ev, aile ve gayrimenkul konularıyla ilgili belirsizlikler netleşmeye başlayabilir. Taşınma, eşya değişimi veya yer değişiklikleri gündeme gelebilir.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Pazartesi günü Venüs 29 Eylül’ e kadar Başak burcunda ilerlemeye başlıyor. Ticari/hukuki konular, yurtdışı bağlantılı işler, akademik/eğitim ve seyahat konularında şanslı bir sürece giriyorsunuz. Karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirin. Cumartesi günü Merkür 3 hafta sürecek geri hareketine başlıyor. Kariyer hayatınızda geçmişte tamamlanmayan bir sorun tekrar önünüze çıkabilir, üstlerinizle iletişim sıkıntıları yaşayabilirsiniz. Güzel haberim önceden kaçırdığınız bir fırsat tekrar karşınıza çıkabilir. 10 Eylül Balık Dolunayı etkisiyle yakın çevre, kardeş, eğitim, seyahat, alım-satım, sözleşmelerle ilgili belirsiz bir durum varsa netleşmeler yaşayabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Pazartesi günü Venüs 29 Eylül’ e kadar Başak burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu süreçte finansal konularda şanslı bir sürece giriyorsunuz. Ortak maddi kaynaklarınız, ödeme, kredi, nafaka konularında olumlu gelişmeler yaşayabilir, kazancınızı artıracak fırsatlar yakalayabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür 3 hafta sürecek geri hareketine başlıyor. Ticaret, hukuk, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler veya seyahatle ilgili eski bir konu tekrar önünüze çıkabilir ve çözmek durumunda kalabilirsiniz. İmza atarken dikkatlice incelemenizi tavsiye ederim. 10 Eylül Balık Dolunayı etkisiyle gelirlerinizdeki belirsiz durumlarla ilgili netleşmeler yaşayabilirsiniz ama gelir-gider dengenizi korumaya çalışın.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Pazartesi günü Venüs 29 Eylül’ e kadar Başak burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu süreçte ilişki ve ortaklık alanınızda şanslı etkiler altında olacaksınız. Bekar Balıklar yeni insanlarla tanışabilir. Alacağınız destek ve fırsatlarla gelirlerinizi artırabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür 3 hafta sürecek geri hareketine başlıyor. Ortak maddi kazançlarınız, borç, kredi, nafaka gibi konularla ilgili geçmişe dönük bir pürüz karşınıza çıkabilir. Bu dönem daha derin hissedebilir ve okült konulara ilginiz artabilir. İlişkilerde bazı konular ortaya çıkabilir. 10 Eylül burcunuzda gerçekleşecek Dolunay hayatınıza dair belirsizlik hissettiğiniz konularda netleşmeler sağlayabilir. Bu gelişmelerin ışığında yeni kararlar almaya ve kendinizle daha fazla ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Yaratıcılığınız ve sezgileriniz artacak.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.