TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

5 - 11 Haziran Haftası: İlişki ve para konularını doğru yönetmeliyiz

Yazının Giriş Tarihi: 05.06.2023 08:46
Yazının Güncellenme Tarihi: 05.06.2023 08:46

Bu hafta Yay Dolunayı’ nın etkilerini deneyimleyeceğiz. Uluslararası ticaret, yurtdışı bağlantılı işler, üniversite, eğitim, seyahat, medya, yayıncılık ve inanç konuları ön plana çıkarken bu alanlarda gelişmeler yaşanabilir.

Hemen haftanın ilk günü Venüs Aslan burcuna geçiş yapıyor ve Plüton ile karşıtlık oluşturuyor; ilişkilerde ego ve güç çekişmelerine dikkat etmeliyiz. Venüs parayı da temsil ettiği için hafta geneli finans ve ekonomi alanda zorluk ve sıkıntılar oluşabilir, Jüpiter ile dik bir açı oluşturması sebebiyle enflasyon artışının devam edeceğini ön görebiliriz.

Venüs’ ün Aslan burcuna geçişiyle altın fiyatlarının yükselmesi beklenebilir. Bu burçta 23 Temmuz - 4 Eylül tarihlerinde geri hareketinde olacağı süreçte düşüş gözlemlenebilse bile 9 Ekim’ e kadar yukarı yönde artış olabilir. Bu bir astrolojik öngörüdür, yatırım tavsiyesi değildir.

Cuma, cumartesi ve pazar günleri Merkür ve Plüton arasındaki üçgen açı iletişimsel konuları hareketlendirebilir, önemli görüşme, toplantı ve başvurularınız için değerlendirebilirsiniz.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Pazartesi günü Venüs Aslan burcuna geçiyor, burada retro da yapacağı için 9 Ekim’ e kadar burada kalacak. Bu geçişle aşk hayatınız canlanmaya başlayacak, daha tutkulu ve cesur olacaksınız. Bekar Koçlar yeni bir ilişkiye başlayabilir. Hayattan daha fazla keyif almak isteyeceğiniz bu süreçte yaratıcılığınızda artacak. Kariyer ve iş hayatınızda hırs ve mücadele isteğiniz artabilir, yeteneklerinizi daha fazla gösterebilir ve kazançlarınızı da artırma fırsatları yakalayabilirsiniz. Çocuğu olanlar onlarla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir. Yeni hobilere ve spora başlamak için uygun bir süreçtesiniz. Hafta sonuna kadar Venüs-Plüton açısı sebebiyle ilişki ve arkadaşlıklarda kıskançlık ve baskılara dikkat edin ve parasal konularda temkinli davranın.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Hafta geneli Yay Dolunayının etkilerini deneyimleyeceksiniz. Pazartesi günü Venüs Aslan burcuna geçiyor, burada retro da yapacağı için 9 Ekim’ e kadar burada kalacak. Bu geçişle ev ve aile hayatınıza daha fazla zaman ayırabilir, aile ilişkilerinize uyum katabilirsiniz. Kariyer hayatınızda daha cesur hissedebilir ve atmak istediğiniz adımları gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Taşınmak, tadilat, evinizi güzelleştirmek ve gayrimenkul konuları için güzel bir süreçtesiniz. Venüs-Plüton açısı sebebiyle kıskançlık ve takıntılı düşüncelere kapılmayın. Hafta sonu sosyalleşmek isteyebilir, sevdiklerinizle planlar yapabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Pazartesi günü Venüs Aslan burcuna geçiyor, burada retro da yapacağı için 9 Ekim’ e kadar burada kalacak. Bu geçiş birlikte yakın çevre, kardeş, akrabalarınızla ilişkileriniz güçleniyor. Satış, pazarlama, tanıtım ve sosyal medya alanlarında başarılı işler gerçekleştirebilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Yeni bir eğitim almak istiyorsanız bu süreci değerlendirebilirsiniz. Kısa seyahatleriniz artabilir, tatil planları yapabilirsiniz. 18 Haziran’ da burcunuzda gerçekleşecek Yeniay ile hayatınızdaki gelişmeler iyice hareketlenmeye başlayacak. Hafta sonuna kadar gerginlik ve çekişmelerden uzak durmanızı tavsiye ederim.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Hafta geneli Yay Dolunayının etkileri devam edecek. Pazartesi günü Venüs Aslan burcuna geçiyor, burada retro da yapacağı için 9 Ekim’ e kadar burada kalacak. Bu geçişle beraber maddi konularda yeni fırsatlarla karşılaşabilir, yeni gelir kapıları bulabilir ve kazançlarınızı artırabilirsiniz. Potansiyellerinizi kazanca çevirebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz ama diğer taraftan eğlence, kıyafet ve güzellik işlemleri için de harcamalar yapabilirsiniz. Hafta sonuna kadar Venüs-Plüton açısı sebebiyle gerginliklere dikkat edin ve ego mücadelelerine girmeyin.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Bu hafta çalışma hayatınız ve günlük rutinleriniz yoğun ve bunları düzenlemekle meşgul olacaksınız. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Pazartesi günü Venüs burcunuza geçiyor, burada retro da yapacağı için 9 Ekim’ e kadar burada kalacak. Bu geçişle beraber kendinize daha fazla özen göstermeye başlayacak ve dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Dış görünüşünüzde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Kariyer hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilir, gelirinizde artışlar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde uyumun artacağı bu süreçte bekar Aslanların aşk hayatı canlanabilir. Ama öncesi hafta sonuna kadar Venüs-Plüton açısı sebebiyle ilişkilerinizde gerginlik ve kıskançlıklar oluşabilir, dikkatli davranın.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Bu hafta ticaret, hukuk, dijital işler, seyahat ve eğitim konularında belirsizlikleriniz varsa netleşebilirsiniz. Pazartesi günü Venüs Aslan burcuna geçiyor, burada retro da yapacağı için 9 Ekim’ e kadar burada kalacak. Bu geçiş 12. Evinizde gerçekleşeceği için ilişkilerinizi daha gizli yaşamak isteyebilir veya geçmiş ilişkilerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınızda bastırdığınız bazı duygularınızla yüzleşip şifalandırabilirsiniz. İlişkisi olanlar partneriyle arasında anlaşmazlık ve kıskançlıklar yaşayabilir. Hafta sonuna kadar Venüs-Plüton açısı sebebiyle güç çekişmeleri ve zıtlaşmalara dikkat edin.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Pazartesi günü Venüs Aslan burcuna geçiyor, burada retro da yapacağı için 9 Ekim’ e kadar burada kalacak. Dışa dönük olacağınız bir süreç başlıyor. Bu geçişle beraber gelecek planlarınız için yeni adımlar atabilir, yeni insanlarla tanışabilir, arkadaş ve sosyal çevrenizle bağlantılarınızı güçlendirebilirsiniz. Bu bağlantılardan yeni maddi fırsatlar yakalayabilir, gelirlerinizi artırabilirsiniz. Bir arkadaş ortamı veya katıldığınız bir davette ilginizi çeken birisiyle tanışabilirsiniz. Hafta sonuna kadar Venüs-Plüton açısı sebebiyle kıskançlık ve gerginliklere dikkat edin.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Pazartesi günü Venüs Aslan burcuna geçiyor, burada retro da yapacağı için 9 Ekim’ e kadar burada kalacak. Kariyer ve iş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilir, kendinizi daha fazla gösterebilir ve yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İstediğiniz girişimleri yapabilmek keyfinizi artıracak. Bu fırsatlarla kazançlarınızı da artırabilirsiniz. Bu süreçte yönetici ve üstlerinizle ilişkileriniz daha uyumlu olacak. İş arayan Akrepler yeni bir işe girebilir. Hafta sonuna kadar Venüs-Plüton açısı sebebiyle ailevi konularda gerginlik ve anlaşmazlıklara karşı temkinli yaklaşın.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Hafta geneli para ve finansal konular ön plana çıkıyor, bu alanları düzenleyebilirsiniz. Pazartesi günü Venüs Aslan burcuna geçiyor, burada retro da yapacağı için 9 Ekim’ e kadar burada kalacak. Yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, hukuk, dijital işler, eğitim ve seyahat konularında güzel bir sürece giriyorsunuz. Yeni fırsatlarla karşılaşabilir ve gelirlerinizi artırabilirsiniz. Farklı kültürlerle ilgilenebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bekar Yaylar yeni bir ilişkiye başlayabilir. Hafta sonuna kadar Venüs-Plüton açısı sebebiyle yakın çevrenizle oluşabilecek anlaşmazlık ve gerginliklere dikkat edin.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Oldukça hareketli bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Pazartesi günü Venüs Aslan burcuna geçiyor, burada retro da yapacağı için 9 Ekim’ e kadar burada kalacak. Maddi konularda rahatlamaya başlıyorsunuz.  Ortak maddi kaynaklar, bankacılık işleri, borç, kredi ve ödeme konularında işlerinizi halledebilir ve olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.  Yine eşinizin kazancında bir artış meydana gelebilir. Ailede sağlık konusunda beklediğiniz bir haber varsa güzel gelişmeler sizi mutlu edebilir. Hafta sonuna kadar Venüs-Plüton açısı sebebiyle gerginliklere dikkat edin, maddi konularda önemli kararlar almamanızı tavsiye ederim.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Hafta geneli Yay Dolunayının etkileri devam edecek. Pazartesi günü Venüs Aslan burcuna geçiyor, burada retro da yapacağı için 9 Ekim’ e kadar burada kalacak. İlişki ve iş birliklerinizden yana şanslı ve uyumlu bir sürece giriyorsunuz. Yalnız Kovalar yeni bir ilişkiye başlayabilir, ilişkisi devam edenler evlilik kararı alabilir veya ilişkilerinde sevgi ve anlayışı artırabilir. Bu süreç anlaşma ve sözleşmelerden yana da destekleyici olacak, yeni maddi fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonuna kadar Venüs-Plüton açısı sebebiyle anlaşmazlık ve ego çekişmelerinden uzak durmanızı tavsiye ederim.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Pazartesi günü Venüs Aslan burcuna geçiyor, burada retro da yapacağı için 9 Ekim’ e kadar burada kalacak. Çalışma hayatınızda ve çalışma arkadaşlarınızla mutlu ve uyumlu bir sürece giriyorsunuz. Bu süreçte yeni projelere başlayabilir, yeni fırsatlarla karşılaşabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz. İş arayan Balıklar yeni bir işe başlayabilir. Günlük hayatınızda insanlarla bağlantılarınız güçleniyor. Sağlık konularında da destekleyici olacak bu süreçte yeni beslenme programına ve spora başlayabilirsiniz. Hafta sonuna kadar Venüs-Plüton açısı sebebiyle güç çekişmeleri ve anlaşmazlıklara karşı temkinli yaklaşın.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.