TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

6 - 12 Şubat Haftası: Yol açık

Yazının Giriş Tarihi: 06.02.2023 09:23
Yazının Güncellenme Tarihi: 06.02.2023 09:23

Haftaya Merkür ve Neptün arasındaki uyumlu açıyla giriş yapıyoruz; yaratıcı fikirlerimizi ortaya koyabilir ve uyumlu iş birlikleri yapmak için değerlendirebiliriz.

Çarşamba günü Venüs - Uranüs üçgen açısı ilişkiler ve maddi konularda güzel ve sürpriz gelişmeler vaat etmektedir. Perşembe ve cuma günlerini önemli görüşme ve toplantılar için değerlendirebilirsiniz ama kontrolcü ve baskıcı tavırlardan uzak durmanızı tavsiye ederim.

İletişim gezegenimiz Merkür cumartesi günü 3 Mart’ a kadar ilerleyeceği Kova burcuna geçiş yapıyor. Yeni ve orijinal fikirlere daha fazla açık olacağımız bu süreçte haberleşme ve bilgi paylaşımı artacak. Arkadaş ve sosyal çevremizle daha fazla görüşmek isteyebiliriz. Dijital ve teknolojik konular ilgimizi daha fazla çekmeye başlayabilir ve bu kanallar üzerinden kazanç elde edebiliriz. Mantık odaklı kararlar almaya daha yatkın olacağız ve toplumsal konular, insan hakları, bilim, uzay, teknoloji, astroloji ve yeni buluşlar üzerine daha fazla konuşacağız.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Aslan Dolunayı etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta aşk, çocuk ve yeteneklerinizle ilgili gelişmeleri ön plana çıkartıyor. Kariyer ve iş hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çarşamba ilişkilerinizde güzel etkiler alıyorsunuz, var olan sorunları çözebilir ve güzel paylaşımlar yapabilirsiniz. Cuma günü takıntılı düşüncelere kapılmamaya çalışın. Cumartesi günü Merkür 3 Mart’ a kadar Kova burcuna geçiş yapıyor. Arkadaş ve sosyal hayatınız hareketlenmeye başlıyor. Fikirlerinizi farklı çevrelerle paylaşabilir, gelecek planlarınıza odaklanabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Aslan Dolunayı etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta ev, aile ve gayrimenkul konularıyla ilgili gelişmeleri ön plana çıkartıyor. Hafta ortası arkadaş ve sosyal çevrenizden güzel destekler alabilir veya yeni birisiyle tanışabilirsiniz. Cuma günü tartışmalardan uzak durun. Cumartesi günü Merkür 3 Mart’ a kadar Kova burcuna geçiş yapıyor. Kariyer ve iş hayatınızda iletişiminiz artıyor, yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Aslan Dolunayı etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta iletişim, yakın çevre, kardeş, satış, dijital işler, eğitim ve seyahat konularıyla ilgili gelişmeler ön plana çıkıyor. Hafta ortası ilişkilerinizde anlayış ve uyum artıyor. Cuma günü maddi konularda halletmeniz gereken konularla ilgilenebilirsiniz, sorunları gereğinden fazla büyütmemeye dikkat edin. Cumartesi günü Merkür 3 Mart’ a kadar Kova burcuna geçiş yapıyor. Ticaret, hukuk, dijital konular açısından destekleyici bir süreç olacak. Eğitim, seyahat, farklı kültür ve konulara ilginiz artabilir.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Aslan Dolunayı etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta para ve gelirlerinizi ilgilendiren konular ön plana çıkıyor. Hafta ortası güzel haberler alabilirsiniz. Cuma günü ilişkilerinizde yaşayacağınız bir sorunu takıntı haline getirmemeye çalışın. Cumartesi günü Merkür 3 Mart’ a kadar Kova burcuna geçiş yapıyor. Ortak maddi kaynaklar ve finans konularına daha fazla odaklanabilirsiniz. Hayatın anlamını daha derin sorgulamaya başlayabilir, spiritüel ve okült konuları araştırabilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Aslan Dolunayı etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta hayatınıza dair tüm alanlarda kendi isteklerinize daha fazla yöneleceksiniz. Hafta ortası parasal konularda sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cuma günü iş hayatınızda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz, takıntı yapmamaya özen gösterin. Cumartesi günü Merkür 3 Mart’ a kadar Kova burcuna geçiş yapıyor. İlişki ve iş birliklerinizde daha rahat iletişim kurmaya başlıyorsunuz. Var olan sorunları çözebilir veya yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ortaklık, proje ve anlaşmalar için destekleyici bir süreç olacak.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Aslan Dolunayı etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta kendi içinize dönmek ve son süreçte yaşadıklarınızın değerlendirmesini yapmak isteyebilirsiniz. Hafta ortası ilişkilerinizde güzel paylaşımlar sizi mutlu hissettirebilir. Cuma günü kontrolcü davranışlardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Cumartesi günü Merkür 3 Mart’ a kadar Kova burcuna geçiş yapıyor. Çalışma ortamınız, günlük rutinleriniz ve sağlığınıza dair yeni düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Yeni bir işe başlamak veya yeni iş bağlantıları kurmak için destekleyici bir süreç olacak.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Aslan Dolunayı etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta gelecek planlarınız, arkadaş ve sosyal çevrenizle ilgili yaşanacak gelişmeler ön plana çıkıyor. Hafta ortası iş hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilir veya sağlık konusunda beklediğiniz haberi alabilirsiniz. Cuma günü ev ve ailevi konularda kontrolcü davranışlara kendinizi kaptırmamanızı tavsiye ederim. Cumartesi günü Merkür 3 Mart’ a kadar Kova burcuna geçiş yapıyor. Aşk hayatınız canlanmaya başlıyor. Aynı zamanda çocuğunuz varsa onunla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Yaratıcı ve kreatif çalışmalar yapabilir ve kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Aslan Dolunayı etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta kariyer hayatınız ve hedeflerinizle ilgili gelişmeler ön plana çıkıyor. Hafta ortası ilişkilerinizde güzel paylaşımlar sizi keyiflendirebilir. Cuma günü iletişiminizde sıkıntılara dikkat edin, konuları kafanızda fazla büyütmemeye özen gösterin. Cumartesi günü Merkür 3 Mart’ a kadar Kova burcuna geçiş yapıyor. Ailenizle daha fazla iletişim kurabilir veya evinizde daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Taşınmak, yer değişikliği, alım-satım veya teknolojik aletler almak için uygun bir süreç olacak.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Aslan Dolunayı etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta ticaret, hukuk, dijital işler, eğitim ve seyahat konularıyla ilgili gelişmeler ön plana çıkıyor. Hafta ortası aile veya arkadaşlarınızla güzel paylaşımlar sizi sevindirebilir. Cuma günü maddi konuları kafanızda fazla büyütmemeye özen gösterin, kimseyle ego mücadelesine girmeyin. Cumartesi günü Merkür 3 Mart’ a kadar Kova burcuna geçiş yapıyor. Yakın çevrenizle iletişiminiz artıyor. Yeni proje ve sözleşmeler imzalayabilir, dijital işlere odaklanabilir, yeni bir eğitime katılabilir veya kısa seyahatler gündeme gelebilir.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Aslan Dolunayı etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta ortak maddi kaynaklarınız, kredi, ödeme, vergi, nafaka gibi konular ön plana çıkıyor. Hafta ortası güzel haberler alabilirsiniz. Cuma günü sağlığınıza özen gösterin. Cumartesi günü Merkür 3 Mart’ a kadar Kova burcuna geçiş yapıyor. Para ve gelirlerinize odaklanacak ve kazançlarınızı artıracak yeni fikirlere açık olacaksınız. Potansiyellerinizi daha fazla ortaya çıkarmak isteyeceğiniz bu süreçte yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Aslan Dolunayı etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta ilişki, ortaklık ve iş birliklerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta ortası parasal konularda güzel bir haber alabilirsiniz. Cuma günü sorunları kafanızda fazla büyütmemeye çalışın. Cumartesi günü Merkür 3 Mart’ a kadar burcunuza geçiş yapıyor böylece fikir ve düşüncelerinizi daha rahat ifade etmeye başlıyor ve iletişim trafiğiniz hızlanıyor. Hem iş hem özel hayatınızda yapmak istediklerinizi daha rahat gerçekleştirmeye başlıyorsunuz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Aslan Dolunayı etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta çalışma ortamınız ve günlük rutinlerinizi yeniden düzenlemek veya sağlığınıza daha fazla özen göstermek isteyebilirsiniz. Hafta ortası yakın çevre ve iletişim konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cuma günü bir konuyu takıntı yapmamaya dikkat edin. Cumartesi günü Merkür 3 Mart’ a kadar Kova burcuna geçiş yapıyor. Olan biteni değerlendirmek isteyeceğiniz bu süreçte kendi içinize daha fazla dönebilirsiniz. Ruhsal ve fiziksel sağlığınızla ilgilenmek, bu konuları araştırmak ve bilinçaltı terapileri almak için uygun bir süreç olacak.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.