TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

7 – 13  Ağustos Haftası: Finansal konulara dikkat!

Yazının Giriş Tarihi: 07.08.2023 08:23
Yazının Güncellenme Tarihi: 07.08.2023 08:23

Hemen hafta başında Güneş ve Jüpiter arasındaki etkileşimi deneyimleyeceğiz; başta ekonomik ve finansal alanlarda stresli durumlar yaratabilir. Para piyasalarında ve borsada iniş çıkışlar oluşabilir. Enflasyon ve gıda fiyatlarındaki artışlar devam edebilir. Yapacağımız iş ve girişimlerde karşımıza fırsatlar çıkabilir ama tam anlamıyla hakkını veremeyebiliriz. Riskli adımlar için uygun bir hafta değil, temkinli ilerleyelim. Diğer önemli bir etkileşimde Venüs ve Uranüs arasındaki kare açı olacak. Geçmiş ilişki ve para sorunları tekrar gündeme gelebilir, beklenmedik olumlu veya olumsuz gelişmeler yeni rota belirlememizi zorunlu kılabilir.

Perşembe ve cuma günleri Merkür ve Jüpiter arasındaki üçgen açı ise iletişim, ticaret, hukuk, yayıncılık, eğitim ve seyahat konularında yapacağımız girişimlerimizi destekleyecek. Bu alanlarda planladığımız konularda harekete geçebiliriz. Beklediğimiz haberleri alabilir, destekler görebiliriz.

Pazar günü şu an geri hareketine devam eden Venüs ve Güneş kavuşum yapacak. İlişki ve parasal konularda yeni bir döngü başlatabiliriz onun öncesi geçmiş konu ve kişilerle ilgili durumlar önümüze gelebilir ve sorunları masaya yatırabiliriz.

Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Bu hafta Güneş-Jüpiter arasındaki kare açının etkilerini deneyimleyeceği; para ve yatırımlarınız konusunda atacağınız adımlara önem verin. Karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın diğer taraftan fazla harcamalara da dikkat etmenizi tavsiye ederim. Diğer bir önemli etkileşim de Venüs ve Uranüs arasında oluşuyor; özel hayatınızda veya çocuğunuzla ilişkilerinizde gerginlik oluşabilir, özgürlük ihtiyacınız artabilir. Perşembe - cuma günleri Merkür-Jüpiter etkileşimiyle de iş konularında güzel gelişmeler yakalayabilirsiniz. Pazar günü Venüs’ ün Güneş ile kavuşumu aşk hayatınızda eski konuları tekrar önünüze getirebilir ve sorunları masaya yatırabilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Bu hafta Güneş-Jüpiter arasındaki kare açının etkilerini deneyimleyeceğiz; ev ve ailevi konularla ilgili abartılı tavırlara dikkat edin lütfen. Venüs ve Uranüs arasında kare açının etkileri sizleri biraz daraltabilir, ilişkilerinizde daha tahammülsüz davranabilir ve anlaşmazlıklar oluşabilir. Perşembe - cuma günleri Merkür-Jüpiter üçgeniyle aşk hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir, güzel haberler alabilirsiniz. Risk içermeyen yatırımlardan kazanç elde edebilirsiniz. Pazar günü Venüs’ ün Güneş ile kavuşumunu aileniz ve sevdiklerinizle sorunları çözmek için değerlendirebilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Bu hafta Güneş-Jüpiter arasındaki kare açının etkilerini deneyimleyeceğiz; iletişim konularında ve yakın çevrenizle bazı anlaşmazlıklar gündeme gelebilir, abartılı tepkiler olayları büyütebilir. Venüs ve Uranüs arasında kare açının etkileri de devrede olacak; özgürlüğünüze daha düşkün olabilir, daha tahammülsüz hissedebilirsiniz. Perşembe - cuma günleri Merkür-Jüpiter üçgeniyle ev ve ailevi konularda şans sizden yana olurken ticaret, eğitim, iletişim veya seyahat konularıyla ilgili bir fırsatla karşılaşabilir veya güzel gelişmeler sizi sevindirebilir. Pazar günü Venüs’ ün Güneş ile kavuşumu yakın çevreniz, kardeş veya akrabalarınızla ilişkilerinizi düzeltme fırsatı sunacak. Kendinizi rahat ifade edebilir, dargınlıkları bitirebilirsiniz.

 

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Bu hafta Güneş-Jüpiter arasındaki kare açının etkilerini deneyimleyeceğiz; arkadaş ve sosyal çevrenizle bazı durumları abartmamaya ve harcamalarınızda kontrollü gitmeye çalışın. Venüs ve Uranüs arasında kare açının etkileri de devrede olacak hem aileniz hem de yakın çevrenize karşı daha gergin davranabilir, kolayca sinirlenebilirsiniz. Dengede kalmak için sizi mutsuz eden durumlarla yüzleşmenizi tavsiye ederim. Perşembe - cuma günleri Merkür-Jüpiter üçgeniyle iletişim ve parasal konularda şans ve fırsatlarla karşılaşabilir, güzel haberler alabilirsiniz. Pazar günü Venüs’ ün Güneş ile kavuşumuyla parasal konularda geçmiş sorunları çözebilir ve yeni düzenlemeler yapabilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Bu hafta Güneş-Jüpiter arasındaki kare açının etkilerini deneyimleyeceğiz; iş ve kariyer konularıyla ilgilenebilir ve bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Olay ve durumları kafanızda fazla büyütebilirsiniz. Venüs ve Uranüs arasında kare açının etkileri de devrede olacak özgürlük ihtiyacınız artabilir, kolayca baskı atında hissedebilirsiniz, ani tepkiler vermeniz çevrenizi şaşırtabilir, denge kurmaya çalışın. Perşembe - cuma günleri Merkür-Jüpiter üçgeniyle maddi ve iş konularında güzel bir gelişme yaşayabilir ve destekler alabilirsiniz. Pazar günü Venüs’ ün Güneş ile kavuşumuyla kendinizle ilgili yüzleşmekte zorlandığınız gölge yönlerinizi ve hatalarınızı kabul etmeye başlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle dargınlıkları bitirmek ve barışmak için değerlendirebilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Bu hafta Güneş-Jüpiter arasındaki kare açının etkilerini deneyimleyeceğiz; başladığınız iş ve girişimlerin sonuçlarını almaya başlayabilirsiniz, durumları fazla büyütmediğiniz takdirde şans sizden yana olacak. Venüs ve Uranüs arasında kare açının etkileri de devrede olacak; tahammül seviyeniz düşebilir, maddi ve iş konularında kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Perşembe - cuma günleri Merkür-Jüpiter üçgeniyle gelecek planlarınızla ilgili güzel fırsatlarla karşılaşabilir, yeni adımlar atabilirsiniz. Pazar günü Venüs’ ün Güneş ile kavuşumuyla kendinizle ilgili önemli farkındalıklar edinebilirsiniz, ruhsal ve fiziksel olarak şifalanabilirsiniz. Geçmişte kalan bir kişiden haber alabilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Bu hafta Güneş-Jüpiter arasındaki kare açının etkilerini deneyimleyeceğiz; finansal konularda şans ve fırsatlar karşınıza çıkabilir, sosyal çevrenize karşı abartı tepkilerden kaçının. Venüs ve Uranüs arasında kare açının etkileri de devrede olacak; kendinizi gergin hissedebilir, arkadaş ve sosyal çevrenizle veya onların hayatlarında bazı zorluklar oluşabilir. Perşembe - cuma günleri Merkür-Jüpiter üçgeniyle girişimlerinizde olumlu sonuçlar elde edebilir veya maddi konularda güzel haberler alabilirsiniz. Pazar günü Venüs’ ün Güneş ile kavuşumuyla arkadaş ve sosyal çevrenizle geçmiş sorunları çözebilir, dargınlıkları bitirebilirsiniz. Gelecek planlarınızla ilgili yeni bir düzenleme yapabilir, eski hatalarınızdan ders çıkarabilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Bu hafta Güneş-Jüpiter arasındaki kare açının etkilerini deneyimleyeceğiz; iş ve kariyer hayatınızda karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. Abartı tepki ve davranışlardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Venüs ve Uranüs arasında kare açının etkileri de devrede olacak; üzerinizde baskı hissettiğiniz konu ve kişilerden özgürleşme isteğiniz artarken gergin hissedebilirsiniz. Perşembe - cuma günleri Merkür-Jüpiter üçgeniyle ilişki ve iş birliklerinden yana şanslı olacaksınız. Beklediğiniz gelişmeleri yakalamak sizi sevindirebilir. Yine geçmişte kalan bir kişiden haber alabilirsiniz. Pazar günü Venüs’ ün Güneş ile kavuşumuyla ev ve ailevi konularda geçmiş sorunları çözebilir ve bağlarınızı güçlendirebilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Bu hafta Güneş-Jüpiter arasındaki kare açının etkilerini deneyimleyeceğiz; iş ve maddi konularda beklentilerimizi abartmamaya ve kibirli davranmamaya özen gösterin. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeye çalışın. Venüs ve Uranüs arasında kare açının etkileri de devrede olacak; üzerinizde baskı hissedebilir, özgürleşme isteğiniz artabilir. Çalışma ortamınızdaki kişilerle anlaşmazlıklar gündeme gelebilir, fevri hareket etmemeye çalışın. Perşembe - cuma günleri Merkür-Jüpiter üçgeniyle ticari veya finansal konularda başlattığınız bir işin olumlu dönüşünü alabilirsiniz. Önemli haber ve anlaşmalar gündeme gelebilir. Pazar günü Venüs’ ün Güneş ile kavuşumuyla uzaktan bir kişiden haber alabilirsiniz, eski dargınlıkları bitirebilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Bu hafta Güneş-Jüpiter arasındaki kare açının etkilerini deneyimleyeceğiz; para konularında fazla iyimserlikten kaçınmanız oluşacak kayıpları önleyecektir. Venüs ve Uranüs arasında kare açının etkileri de devrede olacak; ilişkilerinizde maddi konularla ilgili konular sinirlerinizi gerebilir. Ani harcamalar gündeme gelebilir. Perşembe - cuma günleri Merkür-Jüpiter üçgeniyle ticaret, finans ve eğitim konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızdaki kişiyle ilişkinizi güçlendirebilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Pazar günü Venüs’ ün Güneş ile kavuşumuyla maddi konularda sıkıntılarınızı gözden geçirebilir, yeni çözüm yolları bulabilirsiniz. Aranızda kırgınlık hissettiğiniz bir kişiyle barışabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Bu hafta Güneş-Jüpiter arasındaki kare açının etkilerini deneyimleyeceğiz; ilişkilerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz ama abartı tepkilerden ve durumları büyütmekten uzak durun lütfen. Venüs ve Uranüs arasında kare açının etkileri de devrede olacak; özel hayatınızda ve ailevi konularda sorumluluklar sizi bunaltabilir ve özgürleşme ihtiyacınız artabilir, kendinize vakit ayırın. Perşembe - cuma günleri Merkür-Jüpiter üçgeniyle parasal ve ailevi konularda yapacağınız iş ve girişimlerinizde güzel sonuçlar alabilir ve olumlu fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Pazar günü Venüs’ ün Güneş ile kavuşumuyla sevdiğiniz kişiyle sorunları masaya yatırabilir ve çözümler bulabilirsiniz. Dargınlıkları bitirmek ve barışmak için değerlendirebilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Bu hafta Güneş-Jüpiter arasındaki kare açının etkilerini deneyimleyeceğiz; yakın çevrenizden güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. İletişimde anlaşmazlıklar yaşarsanız durumları büyütmemeye çalışın. Venüs ve Uranüs arasında kare açının etkileri de devrede olacak; iş ortamınızda gerginliklere dikkat edin. Beklenmedik plan değişiklikleri gündeme gelebilir. Perşembe - cuma günleri Merkür-Jüpiter üçgeniyle ilişki ve iş birliklerinden yana şanslı olacaksınız. Güzel gelişme ve haberler sizi sevindirebilir. Pazar günü Venüs’ ün Güneş ile kavuşumuyla geçmişten gelen insanlarla bir araya gelebilir varsa dargınlıkları bitirebilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.