TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

7 - 13 Kasım Haftası: 2022’ nin Son Tutulması

Yazının Giriş Tarihi: 07.11.2022 09:00
Yazının Güncellenme Tarihi: 07.11.2022 11:52

8 Kasım Salı günü Boğa burcunda yılın son tutulması gerçekleşecek. Uranüsyen etkili bu ay tutulması önümüzdeki 6 aylık süreç için beklemeyeni bekle dedirtecek adeta. Bir taraftan huzur ve istikrar arayışımız artarken ani değişimleri deneyimleyemeye başlayacağız ki bunlar gerekli sonlanmaları da içinde barındıracak. Mars retrosu hata ve eksiklikleri tamamlamamız için gerekli desteği verecek yeter ki sadece kendi çıkarlarımızı düşünmeyelim.

Bu hafta durumların değişkenliği, kararlardan vazgeçme ve iletişim konularında sıkıntılar oluşabilir bu sebeple anlaşma, iş birlikleri ve imza konuları için destekleyici görünmüyor. Mümkün olduğunca koşullara uyum sağlamak ve esnek davranmak fayda sağlayacak.

Tutulma etkileri Türkiye haritasında finans konularında kritik kararlar, iktidar-muhalefet arasında ani gelişmeleri, gizli kalmış konuların ortaya çıkması, kadınlar ile ilgili konular, boyun, boğaz, üreme organları ve genital bölgelerde rahatsızlıkların artışı ve deprem konularını ön plana çıkarabilir.

Uranüsyen etkili bir tutulma olduğu için  kripto paralar, borsa ve döviz kurlarında ilginç durumlar meydana gelebilir. Bu sebeple büyük ve riskli yatırımlar için uygun bir süreç olmayacak.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: 8 Kasım günü Boğa burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma etkileri önümüzdeki 6 ay boyunca para ve kazançlarınızla ilgili sonlanmalarla birlikte yeni başlangıçları sağlayacak. İleriye dönük beklentilerinizi yeniden gözden geçirecek ve yeni hedefler belirlemeye başlayacaksınız. Maddi kazançlarınızda değişimler gündeme gelirken sorumluluklarınız artabilir; gelir-gider dengesini korumaya ve harcamalarınızda dikkatli olmaya çalışın. Hafta ortası iletişiminiz hızlanabilir; yakın çevre, eğitim, kısa seyahat, projeler gündeminizde olabilir. Hafta sonu ise ev ve aile konuları ön plana çıkıyor.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: 8 Kasım günü Boğa burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma etkileri önümüzdeki 6 ay boyunca hayatınızın önemli alanlarında değişimleri gündeme getirecek. İlişki ve ortaklık konularında başlangıç ve bitişler yaşayabilir, kariyer ve iş konularında sorunların üstesinden gelmeye çalışabilir veya iş değişiklikleri yapabilirsiniz. Sorumluluklarınız artacak ve daha disiplinli hareket etmeye başlayacaksınız. Dış görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Sağlık sorunlarınızı göz ardı etmeyip kontrollerinizi yapmaya ihmal etmeyin. Hafta ortası finans ve sağlık konularıyla ilgilenebilir, hafta sonu ise eğitim, seyahat ve ticari konular ön plana çıkıyor.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: 8 Kasım günü Boğa burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma etkileri 12. Evinizde olacağı için önümüzdeki 6 ay boyunca bilinçaltınızda bastırdığınız korku ve endişelerinizle yüzleşebilirsiniz. Hem ruhsal hem fiziksel sağlığınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Arkanızdan dönen işler kulağınıza gelebilir, kim dost kim düşman öğrenebilirsiniz. Yurtdışı, ticaret, hukuk, eğitim, dijital konularda bazı zorluklarla karşılaşabilir ve sorumluluklarınız artabilir. Çalışma hayatınızda istediklerinizi başarmak için daha disiplinli çalışmaya başlayıp hedeflerinize ulaşabilirsiniz sizi başarıya ulaştıracak şans ve fırsatlarla da karşılaşabilirsiniz. Hafta ortası enerjiniz yükselmeye başlıyor hafta sonu ise maddi konular ön plana çıkıyor.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: 8 Kasım günü Boğa burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma etkileri önümüzdeki 6 ay boyunca geleceğe dair projelerinizde değişimleri gündeme getirebilir aynı zamanda arkadaş ve sosyal çevrenizde de değişiklikler söz konusu olabilir. Farklı çevrelere girebilir ve yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda veya çocukla ilgili konularda belirsiz durumlar sonlanacak ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Maddi konularda ise dikkatli olmalısınız, beklentileriniz karşılanmayabilir ve sorumluluklarınız artabilir. Finansal riskler almak ve yatırım yapmak için uygun bir süreç olmayacak. Hafta ortası enerjiniz daha düşük olabilir hafta sonu ise daha dışa dönük olacak ve kendi isteklerinize odaklanmak isteyebilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: 8 Kasım günü Boğa burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma etkileri önümüzdeki 6 ay boyunca kariyer ve aile hayatınızda değişimleri gündeme getirebilir. İş hayatınızda sorumluluklarınız artabilir ve yöneticilerinizle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte sağlığınıza daha fazla özen göstermelisiniz özellikle kalp, tansiyon ve dolaşım sisteminize dikkat edin. İlişkilerinizde bitiş veya başlangıçlar deneyimleyebilirsiniz. Borç, ödeme, kredi, nafaka, burs veya miras konularında şanslı etkiler almaya başlıyorsunuz beklediğiniz bir para varsa alabilirsiniz. Hafta ortası daha fazla sosyalleşmek isteyebilir hafta sonunu ise daha sakin ve içe dönük geçirmek isteyebilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: 8 Kasım günü Boğa burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma etkileri önümüzdeki 6 ay boyunca yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, hukuk, seyahat, eğitim konularında değişimleri ortaya çıkarabilir. Çalışma ortamı ve günlük rutinlerinizde sorumluluklarınız artabilir. Bu süreçte sağlık kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz.  İlişki ve ortaklıklardan yana şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hayata bakış açısı ve inançlarınızda değişimler gerçekleşebilir. Hafta ortası önceliğiniz kariyer temaları olurken hafta sonu arkadaşlarınızla vakit geçirmek veya aktiviteler yapmak isteyebilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: 8 Kasım günü Boğa burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma etkileri önümüzdeki 6 ay boyunca kredi, borç, ödeme, vergi, nafaka ve miras konularını gündeminize taşıyabilir. Bu alanlarda bazı sorunları çözmeye çalışabilir ve sorumluklarınız artabilir. Harcamalarınızı dengede tutmaya çalışın, iş hayatınızda sizi sevindirecek fırsatlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir. İlişkilerinizde veya sosyal çevrenizde bazı bitişler ve yeni başlangıçlar deneyimleyebilirsiniz. Hafta ortası eğitim, ticaret, hukuk, seyahat konuları gündeminize gelebilirken hafta sonu kariyer veya aile hayatınız ön plana çıkabilir.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: 8 Kasım günü Boğa burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma etkileri önümüzdeki 6 ay boyunca ilişkiler, ortaklıklar, evlilik ve anlaşmalarda değişimleri beraberinde getirebilir. Aşk hayatınız, çocuk ve yeteneklerinizle ilgili güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ev ve aile hayatınızda yer değişikliği veya taşınmalar gündeme gelebilir ve bu alanlarda sorumluluklarınız artabilir. Sağlığınıza da daha fazla özen göstermenizi tavsiye ederim. Hafta ortası finans ve sağlık konuları gündeminize gelebilir hafta sonu ise ticaret, hukuk, eğitim, seyahat ve yayıncılık konuları ön plana çıkabilir.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: 8 Kasım günü Boğa burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma etkileri önümüzdeki 6 ay boyunca çalışma hayatınız ve çalışma arkadaşlarınızla ilgili bazı değişimleri beraberinde getirebilir ve daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Yurtdışı, ticaret, hukuk, eğitim konularında oluşacak sorunları yönetmeniz gerekebilir. Bu süreçte sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerekebilir özellikle üreme organları, genital bölge, yumurtalık, boyun ve boğaz bölgesinde rahatsızlıklara dikkat edin. Hafta ortası ilişki ve iş birlikleri daha fazla gündeminize gelebilir hafta sonu ise para veya sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: 8 Kasım günü Boğa burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma etkileri önümüzdeki 6 ay boyunca aşk, çocuk ve yatırım konularında değişimleri beraberinde getirebilir. Finansal konularda bazı sorunları çözmek durumunda kalabilir ve sorumluluklarınız artabilir. Yakın çevre ve kardeşlerinizden alacağınız destek ve fırsatlar size iyi gelecek. İletişim, seyahat, eğitim ve anlaşmalardan yana şanslı olacaksınız. Bu süreçte spor yapmak enerjinizi dengede tutmakta yardımcı olacak. Hafta ortası çalışma hayatı ve günlük koşturmacanız yoğun olabilir hafta sonu ise ikili ilişkilerden yana verimli geçebilir.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: 8 Kasım günü Boğa burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma etkileri önümüzdeki 6 ay boyunca aile ve aile kökleri, ev, geçmiş konularla ilgili değişimleri hayatınıza getirebilir. İlişki ve ortaklıklarınızda sorumluluklarınız artabilir. Kazançlarınızı artırabileceğiniz şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınız ve çocuk konusuyla ilgili sevindirici gelişmeler gündeme gelebilir. Hafta ortası yaratıcılığınız artarken hafta sonu günlük işlerinizle veya sağlığınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: 8 Kasım günü Boğa burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma etkileri önümüzdeki 6 ay boyunca iletişim, yakın çevre, kardeş, eğitim, dijital işler satış-pazarlama konularında değişimleri hayatınızda deneyimleyebilirsiniz. Eski düşünce ve fikirlerinizin değiştiğini fark etmeye başlayabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız artabilir. Ruhsal ve fiziksel sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz fayda sağlayacak. Hafta ortası ev ve aile konuları ön plana çıkarken hafta sonu hayattan daha fazla keyif almak isteyebilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.