TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

8 - 14 Ağustos Haftası: Sorumluluklarımız hatırlatılıyor

Yazının Giriş Tarihi: 08.08.2022 08:54
Yazının Güncellenme Tarihi: 08.08.2022 08:54

Haftanın en önemli gökyüzü olayı cuma günü gerçekleşecek Satürn ve Uranüs etkili Kova Dolunayı olacak. Dolunay enerjisi önümüzdeki 15 günlük süreçte hayatlarımızda sorumluluklarımızı hatırlatacak ve değişimleri beraberinde getirecek.  Maddi konular ve güvence isteğimiz önceliğimiz olacak. Dolunay etkisi özellikle borsa, kripto, yatırım ve finansal konularda hızlı gelişmeleri beraberinde getirebilir. Riskli girişimler için uygun bir süreç olmayacak. Ekonomik zorluklar ve gıda fiyatlarında olumsuz etkilerin devam edeceğinin sinyalini veriyor.

Hafta ortasına kadar aktif olacak Venüs ve Plüton arasındaki karşıt açı ilişkilerde ve parasal konularda güç çekişmelerine açıklık veriyor. Fevri tepkiler yerine sakin ve diplomatik ilerlemek fayda sağlayacak. Durumları fazla zorlamayalım ve kimsenin sınırını ihlal etmeyelim!

Hafta geneli finansal ve ticari yatırımları desteklememekte, önemli toplantı ve girişimlerinizi haftaya bırakmanız daha iyi sonuç getirecektir. Planlarda beklenmedik gelişmeler oluşabilir, esnek kalabilmek önemli.

Perşembe günü Venüs’ ün Aslan burcuna geçişi 5 Eylül’ e kadar altın fiyatlarında artış olabileceğine işaret etmektedir ama dediğim gibi gelişmeleri sakince izlemek ve yatırımlarınızda dikkatli davranmanızı tavsiye ederim.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Venüs’ ün Aslan burcuna geçişiyle aşk hayatınızı canlandıracak. 5 Eylül’ e kadar yeni bir ilişkiye yelken açabilir veya var olan ilişkinizde önemli bir karar alabilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınızla keyifli paylaşımlar yapabilir ve yeteneklerinizi de daha rahat ortaya çıkarabilirsiniz. Cuma sabahı Satürn ve Uranüs etkili Kova Dolunayı gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 günlük süreçte para ve para kazanma koşullarınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz. Dijital mecralar veya sosyal medya üzerinden pazarlama ve reklam girişimleriniz açısından destekleyicidir, kazancınızı artırabilirsiniz. Uzun zamandır emek verdiğiniz konularla ilgili gelişmeler yaşayabilir ve gelecek projelerinizde değişimler meydana gelebilir. Arkadaş ve sosyal çevrenizi elemeler yapabilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Venüs Aslan burcuna geçiyor ve 5 Eylül’ e kadar ev ve aile alanınızda hareket edecek. Evinizle ilgili dekorasyon değişimi, eşya değişimi, taşınma, alım-satım gibi konular için değerlendirebilirsiniz. Ailenizle ilişkileriniz daha uyumlu ilerleyebilir ve sorunlara çözümler bulabilirsiniz. Cuma sabahı Satürn ve Uranüs etkili Kova Dolunayı gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 günlük süreçte kariyer ve hedeflerinizle ilgili bazı engel ve zorluklarla karşılaşabilirsiniz, oluşacak gelişmeler sizi yeni kararlar almaya zorlayabilir, bu gelişmeleri değerlendirip yeni yol haritaları belirleyebilirsiniz. Unutmayın bu dönem olacak her şey lehinize olacağından değişime direnmek yerine bakış açınızı bu yönde değiştirin.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Venüs’ ün Aslan burcuna geçişiyle 5 Eylül’ e kadar iletişim ve yakın çevrenizle ilişkilerinizi canlandırıyor. Hayattan daha fazla keyif almaya başlıyor; kısa seyahat planları, dijital mecra ve sosyal medya üzerinden kazancınızı artırabilirsiniz. Cuma sabahı Satürn ve Uranüs etkili Kova Dolunayı gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 günlük süreçte ticaret, hukuk, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim, akademik konularla ilgili bir gündeminiz varsa bu alanda bazı pürüzler çıkabilir ve daha fazla emek vermek durumunda kalabilirsiniz. Hayata dair bakış açılarınızın ve inancınızın değiştiği bir süreçten geçiyorsunuz, kendinizin yeni versiyonu sizi ileriye taşıyacak, hayatın akışına güvenin.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Venüs’ ün Aslan burcuna geçişiyle 5 Eylül’ e kadar para konularında şanslı etkiler alıyorsunuz; yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir ve para kazanma koşullarınızı iyileştirebilirsiniz. Diğer taraftan yeme-içme, kıyafet, kuaför, tatil vs. gibi konulara harcamalarınızda artış olabilir, bu sebeple para konularında kontrollü gitmenizi tavsiye ederim. Cuma sabahı Satürn ve Uranüs etkili Kova Dolunayı gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 günlük süreçte ortak maddi kaynaklar, kredi, borç, vergi, miras gibi konularla ilgili bazı engellerle karşılaşabilir ve bu konularla daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda ailede bir sağlık sorunu gündeme gelebilir. Yeni arkadaşlıklar kurabilir ve sosyal çevrenizde değişimler meydana gelebilir.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Cuma sabahı Satürn ve Uranüs etkili Kova Dolunayı gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 günlük süreçte ilişki, ortaklık veya iş birliği konusunda bazı pürüzler çıkabilir ve sorumluluklarınız artabilir. Özellikle işle bağlantılı ani değişimler gündeme gelebilir ve yeni yol haritası belirlemek durumunda kalabilirsiniz. Ama güzel haberim Venüs’ ün burcunuza geçişiyle 5 Eylül’ e hayata daha pozitif bakmanızı sağlayacak. İlişkileriniz daha uyumlu olmaya başlayacak; yeni insanlarla tanışabilir veya yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu süreçte kendinizle ilgili bir imaj değişikliği yapmayı düşünebilirsiniz, yeni bir saç modeli veya gardırobunuzu yenileyebilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Venüs’ ün Aslan burcuna geçişiyle 5 Eylül’ e kadar daha fazla içe dönmeniz ve ilişkilerinizi daha fazla gizlilik içinde yürütme isteğinizi artacak. Zaman zaman kendinizi yalnız ve sevilmiyor hissine kapılabilirsiniz ama olumsuz duygulara kendinizi kaptırmayın. Cuma sabahı Satürn ve Uranüs etkili Kova Dolunayı gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 günlük süreçte günlük koşullarınız ve çalışma ortamınızda sorumluluklarınız artabilir.  Çalışma arkadaşınızla sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Plan ve programlarınızda değişimler sık sık oluşabilir. Sizin veya bir aile üyesinin sağlık durumuyla yakından ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz aynı zamanda bu alanlarda tamamlanmalar da yaşayabilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Venüs’ ün Aslan burcuna geçişi ile 5 Eylül’ e kadar daha fazla sosyalleşmeye başlıyorsunuz. Davet ve organizasyonların aranılan kişisi oluyorsunuz. Ekip çalışmalarında uyumlu iş birlikleri oluşturabilirsiniz. Yeteneklerinizi daha rahat ortaya çıkarabilecek ve yeni gelecek planları oluşturabilirsiniz. Kazancınızı artıracak yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Cuma sabahı Satürn ve Uranüs etkili Kova Dolunayı gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 günlük süreçte aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınız artabilir. İlişkiniz veya çocuklarınızla ilgili çözmeniz gereken sorunlar oluşabilir. Finansal konularda oluşacak gelişmelerin ışığında yeni bir yol haritası belirleyebilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Venüs’ ün Aslan burcuna geçişi ile 5 Eylül’ e kadar kariyer hayatınızı ve hedeflerinize ulaşmanızı destekleyecek güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yıldınız parlayacak ve daha fazla görünür olmaya başlıyorsunuz. Yeni bir iş teklifi, atama ve gelirinizi artıracak gelişmeler gündeme gelebilir. İş başvuruları için şanslı bir süreç olacak. Çalışmıyorsanız da ailenizle karşılıklı uyum ve anlayışınız artacak. Cuma sabahı Satürn ve Uranüs etkili Kova Dolunayı gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 günlük süreçte ev ve ailevi konularda sorumluluklarınız artabilir veya çözmeniz gereken sorunlarla ilgilenebilirsiniz. Ev alım-satımı, kira, taşınma gibi konular gündeminizdeyse bazı pürüzler oluşabilir. Geçmişi daha fazla sorgulayabilirsiniz; ilişki kalıplarınızın değiştiğini fark edeceksiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Venüs’ ün Aslan burcuna geçişi ile 5 Eylül’ e kadar sizi ticaret, hukuk, yurtdışı bağlantılı işler, sosyal medya, seyahat ve akademik konularda destekleyip güzel fırsatlarla karşılaştıracak. Bu alanlarda iş yapıyorsanız geliriniz artabilir. Farklı kültürden yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Cuma sabahı Satürn ve Uranüs etkili Kova Dolunayı gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 günlük süreçte yakın çevreniz veya kardeşinizle daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilir, sorumluluklarınız artabilir. İletişimde yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Güvendiğiniz bir kişi veya aile büyüğünden alacağınız destek sizi sevindirebilir. Sözleşme ve anlaşmalarda bazı pürüzler ortaya çıkabilir bunları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Yaptığınız seyahat planlarınızda değişimler meydana gelebilir.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Cuma sabahı Satürn ve Uranüs etkili Kova Dolunayı gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 günlük süreçte para ve parasal koşullarınızı tekrar gözden geçirmeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik harcamalar çıkabilir. Kazancınızı artıracak yeni fikirleri uygulamaya koyabilirsiniz. Gökyüzünden bu yönde destekleniyor olacaksınız. Venüs’ ün Aslan burcuna geçişi ile 5 Eylül’ e kadar ortak maddi kaynaklar, kredi, borç, vergi, miras vs. gibi konularda güzel etkiler alıyorsunuz. Bu alanlarda yaşanacak güzel gelişmeler sizi maddi olarak rahatlatmaya başlıyor. Sağlıkla bir konu gündeminizdeyse tedaviyle ilgili iyi haberler alabilirsiniz. İlişkilerinizde aniden çekim hissedeceğiniz bir kişiyle tanışabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Venüs’ ün Aslan burcuna geçişi ile 5 Eylül’ e kadar ilişkileriniz canlanacak ve sorunların üstesinden daha rahat gelip, paylaşımlarınız sizi mutlu edecek.  İlişkisi olmayan Kovalar yeni bir aşka yelken açabilir. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğiniz yeni iş birlikleri başlatabilirsiniz. Cuma sabahı Satürn ve Uranüs etkili burcunuzda bir Dolunayı gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 günlük süreçte hayatınıza dair rahatsız olduğunuz konuları daha rahat belirleyip yeni kararlar alabilirsiniz. Önünüze çıkacak bazı engeller ve pürüzler moralinizi bozmasın, sorumluluklarınızı severek üstlenin, emeğiniz ve çabanız karşılıksız kalmayacak.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Venüs’ ün Aslan burcuna geçişi ile 5 Eylül’ e kadar çalışma ortamınız ve çalışma arkadaşlarınızla uyumunuz artıyor. Güzel fırsatlarla karşılaşabilir, yeni bir işe veya projelere başlayabilirsiniz. İş başvuruları için şanslı bir süreçte olacaksınız. Sağlığınıza bu süreçte daha fazla özen gösterebilirsiniz, iştah artışına dikkat! Cuma sabahı Satürn ve Uranüs etkili burcunuzda bir Dolunayı gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 günlük süreçte kendinize daha fazla zaman ayırın. Sizi yoran ve iyi gelmeyen konuları belirleyip hayatınızdan çıkarmak için destekleniyorsunuz. Bu süreçte psikoloji, bilinçaltı vs. terapilerinden oldukça yüksek bir verim alabilirsiniz. Hayata dair bakış açılarınızın değiştiğini fark edeceksiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.