TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

9 - 15 Ocak Haftası: Enerjimiz yükselmeye başlıyor

Yazının Giriş Tarihi: 08.01.2023 21:02
Yazının Güncellenme Tarihi: 08.01.2023 21:02

Haftaya Ay Aslan burcunda başlıyoruz, kendi yeteneklerimizi daha fazla ortaya koymak, işlerimizi organize etmek ve cesur girişimlerde bulunmak isteyebiliriz. Bu doğrultuda pazartesi ve salı günlerini değerlendirebiliriz. Düşüncelerimizi daha rahat bir şekilde aktarabilir, farklı fikirler geliştirebiliriz.

Ve uzun zamandır harekete geçmemizi zorlaştıran, enerji ve motivasyonumuzu düşüren Mars geri hareketini 12 Ocak tarihinde sonlandırıyor ama 12-14 Ocak tarihlerinde durağan pozisyonda olacağı için gerginliklere açık olacağız; sinirlenip fevri kararlar almayalım ve davranışlar sergilemeyelim. Hafta ortası itibariyle ve hafta sonu maddi konular ve yatırımlar açısından dikkatli olalım! Para konularında pürüzler çıkabilir!

Önümüzdeki hafta itibariyle başta ticaret, eğitim, seyahat konuları olmak üzere iş ve girişimlerimizde daha rahat hareket etmeye başlayacağız özellikle 18 Ocak tarihinden sonra bunu daha net hissediyor olacağız.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Yengeç Dolunayı etkileri bu hafta devam ediyor, ev, aile ve yuva konularıyla ilgilenebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Mars geri hareketini 12 Ocak’ ta tamamlıyor ama 12-14 Ocak arası durağan pozisyonda olacak. Bu sebeple bu tarihlerde önemli kararlar almamanızı tavsiye ediyorum. İletişimsel sıkıntılar ve yanlış anlaşılmalar yakın çevrenizle sorunlara yol açabilir. Öfke ve gerginliğinizi iyi yönetin. Ayrıca trafikte dikkatli olmalısınız. Karar almak ve uygulamak için 18 Ocak’ tan sonra daha rahat yol alabileceksiniz. Hafta geneli karşınıza çıkacak fırsatlar sizi keyiflendirebilir.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Yengeç Dolunayı etkileri bu hafta devam ediyor, yakın çevreniz, kardeşleriniz, proje veya pazarlama, eğitim veya seyahat konularıyla ilgilenebilirsiniz. Mars geri hareketini 12 Ocak’ ta tamamlıyor ama 12-14 Ocak arası durağan pozisyonda olacak. Para ve kazançlarınızla ilgili önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. 18 Ocak’ tan sonra bu alanlarda daha rahat yol almaya başlayabilirsiniz. Bu hafta aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Yengeç Dolunayı etkileri bu hafta devam ediyor, parasal konular ve gelirlerinizi artırmak gündeminizi meşgul edebilir. Mars geri hareketini 12 Ocak’ ta tamamlıyor ama 12-14 Ocak arası durağan pozisyonda olacak. Çevrenizle iletişimsel gerginliklere dikkat edin, ani öfkelenmeler tartışmalara yol açabilir. 18 Ocak’ tan sonra enerjinizin yükselmeye başladığını hissedecek ve harekete geçmekte zorlandığınız konularda daha rahat harekete geçebileceksiniz. Ayrıca bu hafta sosyal çevre ve aşk konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Yengeç Dolunayı etkileri bu hafta devam ediyor; hayatınızla ilgili gerek aile gerek iş ve gerekse ilişkiler konusunda kendi isteklerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Mars geri hareketini 12 Ocak’ ta tamamlıyor, 12. Evinizde gerçekleşen bu geri hareketin etkisiyle yaşadığınız düşünce/duygu karışıklığı ve harekete geçememek sizi oldukça zorladı, 18 Ocak’ tan sonra daha rahat nefes almaya başlayabilirsiniz ama öncesi 12-14 Ocak arası durağan pozisyonda olacak. Bu günler kendinize fazla yüklenmeyin, içsel öfke ve gerginliklere dikkat edin. Sizi rahatlatacak uğraşlara ağırlık verin.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Yengeç Dolunayı etkileri bu hafta devam ediyor; geçmiş acı tecrübe ve travmalardan özgürleşebilir ve yeni başlangıçlara doğru ilerleyebilirsiniz. Mars geri hareketini 12 Ocak’ ta tamamlıyor ama 12-14 Ocak arası durağan pozisyonda olacak. Arkadaş, sosyal çevre ve ilişkilerinizde tartışmalara girmeyin ve önemli kararlar almayın. Ardından bu alanlarda daha uyumlu hareket etmeye başlayacaksınız. Gelecek hedeflerinizle ilgili kararlarınızla ilgili de acele etmeyin, 18 Ocak’ tan sonra daha net kararlar alabilir ve uygulamaya koyabilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Yengeç Dolunayı etkileri bu hafta devam ediyor; çalışma ve günlük koşullarınız ve sağlık temalarıyla ilgilenebilirsiniz. Mars geri hareketini 12 Ocak’ ta tamamlıyor ama 12-14 Ocak arası durağan pozisyonda olacak. Bu günler kariyer, iş ve ilişkilerinizde gerginliklere kendinizi fazla kaptırmayın ve acele kararlar almayın. Son süreçte kariyer hayatınızda istediğiniz verimi alamamış olabilirsiniz ama az sabır 18 Ocak’ tan sonra bu alanda daha rahat karar alabilir ve harekete geçebilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Yengeç Dolunayı etkileri bu hafta devam ediyor; kariyer ve hedeflerinize odaklanabilirsiniz ve yaşayacağınız güzel gelişmeler sizi sevindirebilir. Mars geri hareketini 12 Ocak’ ta tamamlıyor ama 12-14 Ocak arası durağan pozisyonda olacak. Ticaret, hukuk, eğitim veya seyahat konularında bazı pürüzler çıkarsa lütfen sakinliğinizi koruyun ve sabırlı olmaya çalışın. 18 Ocak’ tan sonra düşüncelerinizin netleşmeye ve işlerin yoluna girmeye başladığını göreceksiniz. Aşk ve ilişkiler konusunda bu hafta şanslı etkiler altındasınız.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Yengeç Dolunayı etkileri bu hafta devam ediyor; Yurtdışı, ticaret, hukuk, eğitim, sosyal medya ve seyahat konularıyla ilgilenebilirsiniz. Mars geri hareketini 12 Ocak’ ta tamamlıyor ama 12-14 Ocak arası durağan pozisyonda olacak. Bu günler maddi konular, yatırımlar ve ameliyatlarla ilgili karar almamanızı tavsiye ederim. 18 Ocak’ tan sonra enerjiniz yükselmeye başlıyor, hedefleriniz ve maddi konularla ilgili daha rahat harekete geçmeye başlayacaksınız. Ayrıca bu hafta çevrenizle güzel paylaşımlar size mutlu edecek.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Yengeç Dolunayı etkileri bu hafta devam ediyor; ortak maddi kazançlar, ödeme ve kredi konularıyla ilgilenebilirsiniz. Mars geri hareketini 12 Ocak’ ta tamamlıyor ama 12-14 Ocak arası durağan pozisyonda olacak. Bu günler ilişki ve ortaklık konularında gerginliklere dikkat edin, fevri davranışlar sergilemeyin.  Mars retrosu son haftalarda ilişkilerinizde sizi oldukça zorladı ama Merkür’ ün de 18 Ocak’ tan sonra düz hareketine dönmesiyle kendinizi daha rahat ifade etmeye başlayacak ve eski uyumu yakalayabileceksiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Yengeç Dolunayı etkileri bu hafta devam ediyor; ilişki, ortaklık ve iş birlikleri konuları gündeminizde olabilir. Mars retrosu son haftalarda çalışma ortamı ve günlük hayatınızda zorluk ve gerginlik yaratmış olabilir veya sağlık sorunları da yaşamış olabilirsiniz. Mars artık 12 Ocak’ ta düz seyrine dönüyor ama 12-14 Ocak arası durağan pozisyonda olacak. Bu sebeple bu günleri sakin geçirmeye çalışın ardından bu alanlarda rahatlamaya başlıyor ve işleri yoluna koymaya başlıyorsunuz. Ayrıca bu hafta parasal konularda olumlu gelişmeler sizi keyiflendirebilir.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Yengeç Dolunayı etkileri bu hafta devam ediyor; iş, sağlık ve günlük rutinlerinizle ilgilenebilirsiniz. Mars geri hareketini 12 Ocak’ ta tamamlıyor ama 12-14 Ocak arası durağan pozisyonda olacak. Bu günler aşk ve çocuk konularında önemli kararlar almamanızı tavsiye ederim. Mars’ ın ardından Merkür’ ün de geri hareketini 18 Ocak’ ta tamamlamasıyla hayattan tekrar daha fazla keyif almaya başlayacaksınız. Aşk, çocuk ve yeteneklerinizle ilgili enerjiniz yükselmeye başlayacak ve işler daha yolunda ilerlemeye başlayacak.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Yengeç Dolunayı etkileri bu hafta devam ediyor; aşk, çocuk ve hobi temalarıyla ilgilenebilirsiniz. Mars geri hareketini 12 Ocak’ ta tamamlıyor ama 12-14 Ocak arası durağan pozisyonda olacak. Bu günler ev ve aile konularıyla ilgili önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Merkür’ ün de 18 Ocak’ ta geri hareketi tamamlamasıyla kararsız kaldığınız konularda daha rahat netleşmeye ve aldığınız kararları hayata geçirmeye başlayacaksınız.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.