TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yeni Yıldan Mucize Bekleyenler Kim?

Yazının Giriş Tarihi: 20.12.2022 17:27
Yazının Güncellenme Tarihi: 20.12.2022 17:27

Yeni olan her şey bizleri heyecanlandırır, umutlandırır. Yeni bir  yıl da hepimizi heyecanlandırıyor, yeni hayaller kurdurtuyor değil mi? Aslında yeni gelen yıla çok da büyük misyon yüklememek lazım,  yeni gelen bir yıl sihirli değnek gibi hayatımızın akışını, olanları değiştirmeyecek .

Bizi değiştirecek olan şey yeni bir başlangıç, yeni bir düşünüş şekli, yeni bir heyecandır. Yeni yıldan beklentilerimizin gerçekleşmesinin bizim düşündüklerimize ve en önemlisi de eylemlerimize, çabalarımıza bağlı olduğunu unutmayalım.

Bu sene birilerinin bizim hayatımızı değiştirmesini, bizi bir yerlere getirmesini, bize şans vermesini hayatımıza mucizeler getiren kahramanımız olmasını beklemeyelim. Bu sene de biz başkalarının hayatına dokunalım ve  onların kahramanı olalım. Başkalarının hayatına değer kattığımız sürece, sizin hayatımızın daha değerli olduğunu bilelim.

Öyleyse bu seneki yaşam mottomuz şöyle olsun;

Kahraman bekleme, Kahraman OL

Mucize bekleme, Mucize OL

Kurtarıcı bekleme, Kurtarıcı OL

İyilik bekleme, İyi insan OL

Kaderine razı olma, YAZ!

Daha sağlıklı, daha konforlu, daha eğlenceli, daha mutlu ve daha sevgi dolu  bir hayatı hak ettiğimize yürekten inanalım ve bu hayatı yaşamak için 2023’de de elimizden geleni ardımıza koymayalım. Hani derler ya posta pulunun zarfa yapıştığı gibi hedefine sıkıca yapışacaksın…Siz de  hedeflerinize posta pulu gibi yapışın ve 2024 gelene kadar adresinize ulaşmak için gayret göstermekten vazgeçmeyin.

Yolunuz açık, yolculuğunuz keyifli olsun.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.