TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

BUMKAD ULUSALA AÇILIYOR

Bursa Mühendis Kadınlar Derneği (BUMKAD) Yönetimi, kurumsal üyeleri ile toplantıda bir araya geldi. Üyelerine bir sunum gerçekleştiren BUMKAD Yönetim Kurulu Başkanı Ülfet Öztürk, “Çalışmalarımız ülke çapında ses getirmeye başladı. Farklı illerden BUMKAD’ı Türkiye geneline taşımamız için talepler var. Hep birlikte Türkiye genelinde yapılanacağız” şeklinde konuştu.

Haber Giriş Tarihi: 04.12.2023 08:58
Haber Güncellenme Tarihi: 04.12.2023 08:58
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.kadinveekonomi.com
BUMKAD ULUSALA AÇILIYOR

NOSAB’daki Gastro Sanayi’de gerçekleştirilen toplantıda BUMKAD’ın çalışma ve hedefleri hakkında bir sunum gerçekleştiren Yönetim Kurulu Başkanı Ülfet Öztürk, kadınların her alanda olduğu gibi mühendislik dalında da faaliyet ve etkilerini arttırmak için geliştirdikleri projeleri ve çalışmaları anlattı.

Mühendislik alanındaki faaliyetlerde ve teknoloji alanında kadınların üst düzey faaliyetlerini arttırmalarını arzu ettiklerini belirten Ülfet Öztürk, “Kadınların özverili çalışmaları iş yaşamında üretkenliği de arttırıyor ve üretime değer katıyor. Biz de bu gerçekten yola çıkarak öğrencilik yaşamlarından itibaren kadınlarımızın bu alana meyil ederek, mühendislik ve teknoloji alanında etkinliğini artırmayı hedefliyoruz. Yaptığımız çalışmalar değerli üyelerimizin de desteği ile Türkiye çapında ses getiriyor ve BUMKAD’ın Türkiye çapında bir dernek haline gelmesi için farklı şehirlerden de talepler artıyor. Hedefimiz tüm Türkiye’yi kapsayacak yapılanmamız ile mühendis kadınlarımızı iş dünyasında zirveye taşımak, başarılı çalışmalarına destek vermeye devam etmek olacak” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.