TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yenilikçi dijital eğitim pazaryeri Crowia En İyi Şirket seçildi

Etkinlik eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin interaktif şekilde gerçekleşmesine imkn tanıyan dijital pazaryeri Crowia eğitimde fark yaratanları buluşturan Dubai Education 20 Konferansında En İyi Şirketler Ödülünün sahibi oldu Ödül aldığı kategoride tek Türk şirket olan Crowia sektör itibarı yaratıcı DNA finansal görünüm rekabet avantajı ve güçlü liderlik kategorilerinin toplamından A puanı alarak ödüle layık görüldü

Haber Giriş Tarihi: 22.04.2022 16:25
Haber Güncellenme Tarihi: 26.05.2022 14:40
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.kadinveekonomi.com
Yenilikçi dijital eğitim pazaryeri Crowia En İyi Şirket seçildi

Hayata Dair Ne Varsa” sloganıyla kişilerin herhangi bir konuda aradıkları etkinlik, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini bulabildikleri Crowia, eğitim alanında geleceğin nasıl şekilleneceğinin ele alındığı Dubai Education 2.0 Eğitim Teknolojileri Konferansı’nda “En İyi Şirketler Ödülü"nün sahibi oldu. İlgili kategoride ödül alan tek Türk markası olan Crowia, eğitim sektöründeki en dinamik liderleri bir araya getiren Dubai Education 2.0 konferansında 5 alanda en yüksek puanı alan girişimler arasında yer aldı.

Öte yandan Crowia, ABD’deki “FounderBoost” tarafından düzenlenen ön hızlandırıcı programına seçildi. Marka, bu program kapsamında uluslararası mentorlardan 6 haftalık mentorluk desteği alacak. Haziran ayında Türkiye’deki yatırımcılara Temmuz ayında ise yabancı yatırımcılara sunum yapacak. Dünyanın en prestijli hızlandırıcı programlarından biri olan FounderBoost’a dünya genelinden yapılan başvurularda start-up’ların yalnızca yüzde 7’si kabul ediliyor.

 “Global marka olma yolunda iddialıyız”

Crowia’nın global marka olma vizyonunun uluslararası bir ödülle ve dünyanın en seçkin hızlandırıcı programlarından biri ile taçlandırıldığını söyleyen Crowia Kurucusu Adnan Hacıbebekoğlu,Dubai Education 2.0 Konferansı’ndan ödülle dönmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Konuşmacı listesinde dünyaca ünlü firmaların, üniversitelerin ve diğer çeşitli kuruluşların üst düzey yöneticilerini bulunduran etkinlik, eğitimin dünyadaki gelecek vizyonuna şekil veriyor. Dünyanın birçok ülkesinden E-Öğrenme ve eğitim teknolojileri alanındaki yatırımcılar ile üniversiteler bu etkinlikte gelecek vaadeden start-up’ları takip ediyor. Bu etkinlikte bulunmanın ve ödül almanın, eş zamanlı olarak Türkiye’deki organizasyonu İNGEV (İnsani Gelişme Vakfı) tarafından yürütülen FounderBoost’un hızlandırıcı programına seçilmiş olmanın çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Özveri ile çalışan tüm Crowia Ailesine ve bizi seçen otoritelere sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.