TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

GİFED BAŞKANI OYA EROĞLU OLDU

Türkiye’nin farklı bölgelerinden 8 iş kadını derneğinin kurucu olduğu Girişimci İş Kadınları Federasyonu (GİFED) ikinci genel kurulu 01.09.2023 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Genel Kurulda Oya Eroğlu Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirildi.

Haber Giriş Tarihi: 11.09.2023 15:07
Haber Güncellenme Tarihi: 11.09.2023 15:07
https://www.kadinveekonomi.com
GİFED BAŞKANI OYA EROĞLU OLDU

Gerçekleşen Olağan Genel Kurulda Divan Başkanlığına Tuba Aydın, Başkan vekilliğine Evrim Atasoy Ürük, katipliklere Filiz Oğuz, Funda Karaltı ve İrem Kolbakır seçildi.
Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasından sonra Genel Sekreter Betül Sezgin tarafından delegelere sunulan Yönetim kurulu faaliyet raporu okunarak oylamaya sunuldu. Sayman Belgin Çekmen Altay tarafından Federasyonun bilanço ve tahmini bütçesi üyelere okundu. Bütçe görüşmelerinin ardından Nazan Akıncı’nın olduğu Denetleme kurulu raporu ibra edildi.
Federasyon organlarının seçilmesiyle birlikte yeni yönetim kurulu başkanlığı görevine seçilen Oya Eroğlu’na teşekkür konuşması için söz verildi. Federasyonu oluşturan Afyon İş Kadınları Derneği (AFİKAD), Aydın İş Kadınları Derneği (AYİŞKAD), Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD), İzmir İş Kadınları Derneği (İZKAD), İş Kadınları Derneği (İŞKAD), Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (KOİDER), Kadın İşveren ve Sanayicileri Derneği (KAİSDER), Girişimci Kadınların Desteklenmesi Derneği (GİKAD) ve üyelerine teşekkür eden Başkan Oya EROĞLU konuşmasında şu ifadelere yer verdi.

GİFED olarak kurulduğumuz 2021 yılından bu yana geçen sürede çok güzel çalışmalara imza attık. Kurumsallaşmamızı her geçen gün daha ileriye taşıyarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.
Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada dünyadaki tüm kadınlarından önce Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk sayesinde hak ve özgürlüklerini elde eden Türk kadınları olarak O’nun ışığında çalışmaya ve üretmeye birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu

Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eroğlu kendisine destek olan tüm Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti. GİFED Olağan Genel Kurulu dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

GİFED 2023-2025 dönemi yönetim kurulu ve denetleme kurulu aşağıdaki isimlerden oluştu.

YÖNETİM KURULU ASİL

   Oya Eroğlu    Arzu Erdi    Aybige Çalık    Ayşe Aslan    Belgin Çekmen Altay    Berman Mantı    Betül Sezgin    Canan Karalar Yüksel    Dilek Kalkan                   Durdane Ateş                   Gamze Aşnük                   Gülnur Algül                   Hilal Şahinaslan                   İrem Kolbakır                   Mehlika Gider                   Mürvet Kocaaslan                   Nazan Akıncı                   Nihan Çakıcı                   Nilgün Yılmaz                   Nimet Can Balkan                   Nimet Özlem Erkul                   Özden Erten                   Sakine Gökdoğan                   Samiye Hancıoğlu                   Sertaç Bilir Usel                   Süheyla Gergin                   Şeyda Şençayır                   Ülkü Tolunay                   Zühal Aslı Saka

YÖNETİM KURULU YEDEK

    Gülay Durmuş    Hande Özok    Funda Karaltı    Şima Ulaş    Göknur Atalay    Menekşe İşter    Huriye Yamanyılmaz    Ayşe Kocaçay    Nihayet Kırbaş                   Fulya Kılıçoğlu                   Elif Özel                   Şenay Özdemir                   Belkıs Yakıcı                   İlknur Gülsün Ünal                   Şeyda Atabay                   Evrim ATASOY ÜRÜK                   Yasemin Yeşilova                   Güzide Nur Özveren                   Hülya Karadağlı Kaptan                    K.Kamuran Temel                    Emine Demirci                   Müjde Doğan                   Nalan karakaç                   Tülin Tezer                   Ayla Alkan                   Şule SÜSLÜ                   Esra Efe Ertuğ                   Pelin DÖNGE                   Elvan Sungur                   DENETİM KURULU ASİL                   Ceren Tekin                   Pelin Yardım                   Şennur ZENGİN                   DENETİM KURULU YEDEK                   Filiz Oğuz                   Günfer Uysal                   Tuba Aydın

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.