SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

KAGİDER İşimi Kuruyorum Eğitimleri

Girişimci kadınlar ve girişimci adayları için eğitim, mentörlük ve danışmanlık destekleri veren KAGİDER, 2008 yılında ''İşimi Kuruyorum'' adlı tescilli eğitimini oluşturdu. Üç günlük ''İşimi Kuruyorum'' eğitimleri, iş fikri olan girişimci adaylarına girişimcilik yolunda aydınlatıcı olmak ve pratik bilgiler sunmak amacıyla, kendileri hem eğitmen hem de girişimci olan KAGİDER üyeleri tarafından tasarlandı.
Haber Giriş Tarihi: 05.04.2021 15:55
kadinveekonomi.com

KAGİDER İşimi Kuruyorum Eğitimleri 19-20-21 Nisan tarihlerinde ONLİNE olarak gerçekleşecek.

İşimi Kuruyorum eğitimlerinde eğitmenler ile tanışma ve iş kurma sürecinde aklınızdaki soruları sorma fırsatı yakalayabileceksiniz. Eğitime katılanlar, eğitimlerin ardından KAGİDER ağının bir parçası olacak ve mentorluk desteğinden faydalanacaklar. Ayrıca eğitimin sonunda katılımcılara sertifika verilecektir.

''İşimi Kuruyorum'' eğitimleri kapsamında kadın girişimci adaylarına ve kadın girişimcilere iş planı oluşturma, mali mevzuat, fikri mülki haklar, hukuk, pazarlama-satış, e-ticaret ve motivasyonel liderlik gibi eğitimler verilecektir.

İşini kurmayı düşünenler veya işini yeni kurmuş olan kadın girişimciler için 19-20-21 Nisan 2021 tarihlerinde ONLİNE olarak gerçekleşecektir.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar