TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Marmara İş İnsanları Platformu kuruldu

Marmara Üniversitesi Mezun ve Mensupları Derneği’nin girişimleriyle “Marmara İş İnsanları Platformu” kuruldu. Platformun ilk toplantısına farklı sektörlerden birçok iş insanı ve yönetici katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 14.11.2022 08:53
Haber Güncellenme Tarihi: 14.11.2022 08:53
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.kadinveekonomi.com
Marmara İş İnsanları Platformu kuruldu

Marmara Üniversitesi Mezun ve Mensupları Derneği’nin (MÜMDER) girişimleriyle kurulan “Marmara İş İnsanları Platformu” ilk toplantısını gerçekleştirdi. Marmara Üniversitesi’nden mezun olan iş insanı ve yöneticileri bir araya getirmeyi amaçlayan platformun toplantısına katılım oldukça yoğundu.

İstanbul’da gerçekleştirilen ilk toplantıda platformun kuruluş kararı, ilke ve amaçları belirlendi. Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan’ın da katıldığı toplantıda MÜMDER’in faaliyetleri anlatılarak kurulan platformun bu çalışmalar açısından yeri ve önemine dikkat çekildi.

Yoğun bir ilginin olduğu toplantıya birçok sektörden önde gelen iş insanları iştirak ederek görüş ve düşüncelerini aktardı. Katılımcılar organizasyonun önemine dikkat çekerek memnuniyetlerini dile getirdi.

Özellikle üniversite öğrencilerine yönelik burs çalışması, eğitim ve kültürel faaliyetler yürüten MÜMDER, iş dünyasındaki Marmara mezunlarını da bir araya getirmeyi hedefliyor. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren iş insanları ile karşılıklı diyalog ve iş birliği sağlamak amacıyla Marmara İş İnsanları Platformu’nun kurulmasına öncülük eden MÜMDER, bu oluşumla ekonomik, sosyal ve eğitime yönelik çalışmalar yürütecek.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.