TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Bakan Kurum: Ülkemizi kadına şiddet ayıbından kurtarmak için her alanda çalıştık.

Milletvekili Adayı Murat Kurum, “Ülkemizi kadına şiddet noktasında bu ayıptan kurtarmak için eğitimden istihdama kadar her alanda birlikte çalıştık. Ev hanımlarımıza emeklilik hakkı getiriyoruz. Emekli olmak isteyen kardeşlerimizin primlerinin üçte birini devletimiz karşılıyor” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 27.04.2023 14:24
Haber Güncellenme Tarihi: 27.04.2023 14:24
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.kadinveekonomi.com
Bakan Kurum: Ülkemizi kadına şiddet ayıbından kurtarmak için her alanda çalıştık.

İmanlı, dinç ve kudretli dimağlara sahip, çok çalışkan, cevval ve çevik gençleridir.” İşte bir milletin gücü, güçlü gençliğinden geliyor. Bütün masalarda kısa da olsa sohbet ettik. Hepsi pırıl pırıl ülkemiz, İstanbul’umuz, geleceğimiz için çok güzel hayaller kuruyorlar.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve İstanbul 1’inci Bölge Milletvekili Adayı Murat Kurum, bu seçimde ilk defa oy kullanacak gençlerle Valide Sultan Gemisi’nde bir araya geldi. Gençlerle sohbet eden Kurum, lise öğrencileriyle bol bol fotoğraf çektirdi. Bakan Kurum, ardından Çavuşdere Spor Sarayı’na geçerek kadın seçmenlerle kahvaltıda buluştu.

Bakan Kurum:

Gençlere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını getirdiğini söyleyen Kurum, “Gençlik, insan ömrünün en kıymetli hazinesi, hayat mevsimlerinin bahar faslıdır. Muhammed İkbâl’in dediği gibi “Bir milletin sermayesi para, gümüş, altın değil.

ÜLKEMİZİ HER DAİM GELECEĞE TAŞIYACAK OLAN KADINLARIMIZDIR

Bakan Kurum, Çavuşdere Spor Sarayı’nda kadın seçmenlerle kahvaltıda buluşma programında ise şunları söyledi:

evimizi yuva yapıyorsunuz hem bizlere hem de çocuğunuza bakıyorsunuz. Aileleriniz için çok büyük fedakarlıklar yapıyorsunuz. Allah hepinizden razı olsun. Tarihimizde olduğu gibi ülkemizi her daim geleceğe taşıyacak olan kadınlarımızdır. AK Parti olarak kadınlarımızın hak ve hürriyetlerinin genişlediği dönemi 21 yıldır yaşıyoruz. 21 yılda hem çalışma hayatında hem de aile hayatında her zaman kadınlarımıza destek olduk.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.