TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Mobilyacılar Hindistan Pazarının Kilidini Açmaya Hazırlanıyor

Hindistan Uluslararası Mobilya Fuarı (IIFF) 2-4 Aralık’ta Yeni Delhi şehrinde gerçekleştirilecek. Fuarın Türkiye milli katılım organizasyonu KFA Fuarcılık tarafından düzenlenecek. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), KFA Fuarcılık ile firmaların yeni pazarlara erişimi ve ürünlerini dünyaya tanıtması için önemli destekler sağlıyor. İş dünyası temsilcilerini 2013 yılından bu yana uluslararası fuarlar ile buluşturan KFA Fuarcılık, milli katılım organizasyonlarını da sürdürüyor.

Haber Giriş Tarihi: 14.10.2022 13:04
Haber Güncellenme Tarihi: 14.10.2022 13:04
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.kadinveekonomi.com
Mobilyacılar Hindistan Pazarının Kilidini Açmaya Hazırlanıyor

Türk mobilya sektörü, Hindistan Uluslararası Mobilya Fuarı (IIFF) için 2-4 Aralık’ta KFA Fuarcılık organizasyonu ile Hindistan’ın yolunu tutacak. Güçlü bir katılım hedefleyen sektör temsilcileri, 1,3 milyarlık nüfusuyla dünyanın en kalabalık ikinci ülkesi olan Hindistan pazarında yeni işbirlikleri için girişimlerde bulunacak.
Hindistan Mobilya Pazarının Büyüklüğü 20 Milyar Dolara Ulaştı
Hindistan’daki en seçkin mobilya fuarları arasında yer alan Hindistan Uluslararası Mobilya Fuarı, bu yıl dördüncü kez gerçekleştirilecek. Toplam 100 bin metrekarelik alanda yapılacak fuar, dünyanın önde gelen mobilya, halı, ev tekstili, perde ve aydınlatma firmalarını tek çatı altında buluşturacak. Türk mobilya sektörü de fuarda ürünlerini Hindistan ve çevre ülkelerden gelen profesyonel alıcılara tanıtma fırsatı bulacak. Her geçen yıl istikrarlı bir şekilde gelişen ve büyüklüğü 20 milyar doları aşan Hindistan mobilya pazarına giriş için önemli bir platform olma özelliği taşıyan fuarda Türk mobilya sektörü iş hacmini artırmaya çalışacak.
Yüzde 70’e Kadar Destek İmkanı
Milli katılım organizasyonu kapsamında Ticaret Bakanlığı firmalara belirli kalemlerde ve değişen tutarlarda destek sağlıyor. Bakanlığın 2022-2023 için belirlediği hedef ülkeler arasında yer alan Hindistan’da düzenlenen fuara katılacak firmalar +20 puan ilavesi ile %70’e kadar destek alabilecek. KFA Fuarcılık da stantların imalatından nakliyeye kadar birçok alanda firmalara hizmet sağlıyor.
Fuar İçin Başvuru Zamanı
KFA Fuarcılık, 2-4 Aralık’ta yapılacak fuarın milli katılım organizasyonunu yürütecek. Yeni Delhi’deki fuara katılmak isteyen firmaların KFA Fuarcılık ile irtibat kurmaları gerekiyor.
https://www.kfa.com.tr/

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.