TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

KOİDER YÖNETİM KURULU BAŞKANI NİHAN ÇAKICI OLDU

Kentimizin başarılı iş kadınları ve kadın yöneticileri tarafından 2017 yılında kurulan KOİDER, 3. olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan seçimle, kurucu üye Nihan Çakıcı derneğin Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

Haber Giriş Tarihi: 23.03.2023 08:55
Haber Güncellenme Tarihi: 23.03.2023 08:55
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.kadinveekonomi.com
KOİDER YÖNETİM KURULU BAŞKANI NİHAN ÇAKICI OLDU

Kocaeli’nin başarılı iş kadınları ile kadın yöneticilerinin bir araya gelmesiyle 2017 yılında, iş kadını Nilgün Yılmaz başkanlığında kurulan Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (KOİDER)’in 3. olağan genel kurul toplantısı Dedeman Kartepe Otel'de gerçekleştirildi. Kurulduğu günden beri imza attığı birbirinden başarılı pek çok projeyle adını kısa sürede duyuran derneğin üyeleri; KOİDER’in yönetim, denetim, disiplin ve istişare kurullarının seçimini gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen kurulda katılımcılara KOİDER'in bugüne kadar yaptığı projelerin anlatıldığı bir tanıtım filmi izletildi. Eski yönetim kurulu üyelerine plaket takdimi ardından Divan başkanlığı görevini Evrim Atasoy Ürük'ün üstlendiği genel kurulda, daha sonra yönetim, denetim, disiplin ve istişare kurullarının seçimine geçildi. Üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleşen oylama sonucunda Nihan Çakıcı KOİDER'in yeni yönetim kurulu başkanı, Başkan yardımcısı ve Ticari İlişkiler Komisyon Başkanı Dilber Yalçın , Eğitim Komisyonu Başkanı Şennur Zengin, Girişimcilik Komisyon Başkanı Esma Şengüler, Üye İlişkileri ve Kurumsal İlişkiler Komisyonu Başkanı Tuba Aydın, Kurumsal Organizasyon Komisyonu Başkanı Ayşe Sayan ve Sosyal Sorumluluk Komisyonu Başkanı Sevim Baymak da yönetim kuruluna seçilen üyeler oldu. 

Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Nihan Çakıcı yaptığı konuşmada, 2017 yılında kurucu başkanımız Nilgün Yılmaz ile birlikte kurduğumuz KOİDER’i daha ileriye götürebilmek adına yeni yönetim kurulu üye arkadaşlarımla var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz ifadelerini kullandı. 

KOİDER’in 3. genel kurulu, dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.