TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yıldırım Bayezid Rotary kız öğrencilerin geleceğine ışık tuttu

Yıldırım Bayezid Rotary Kulübü'nün 9 ay süreli HAYATIMA SAHİP ÇIKIYORUM Eğitim Projesi tamamlandı. Çağdaş Eğitim Kooperatifi Kız Öğrenci Yurdu’nda yüz yüze gerçekleşen son eğitim sonrası ÇEK bursiyeri liseli öğrencilere sertifikaları verildi. Programa hem ÇEK yönetiminden hem de kulüp üyelerinden katılım oldu.

Haber Giriş Tarihi: 27.05.2022 19:40
Haber Güncellenme Tarihi: 27.05.2022 19:45
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.kadinveekonomi.com
Yıldırım Bayezid Rotary kız öğrencilerin geleceğine ışık tuttu

Programın üniversite öğrencilerine yönelik son eğitiminin devamında da, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Ayşe Leyla Akçağlılar Kız Yurdu’nda Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bursa Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra çoğunluğu kulüp üyesi meslek uzmanı eğitimcilerin de katılımıyla gençlere sertifikaları verildi.

Yıldırım Bayezid Rotary Kulübü’nün aydınlık bir gelecek için bu dönem ilk adımı attığı ve sürdürülebilir olmasını hedeflediği, Çağdaş Eğitim Kooperatifi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği işbirliğiyle gerçekleştirdiği, özellikle lise ve üniversite düzeyi kız öğrencilerin düşünsel - duygusal düzenleme ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamasını amaçladığı HAYATIMA SAHİP ÇIKIYORUM Eğitim Projesi’nin sertifika törenlerinde öğrenciler, bu proje ile Rotary’nin hayatlarına ve geleceklerine katkısından duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Kulüp Başkanı Ferahi Öztimur da, "Hizmetlerimizle hayatları değiştirelim” dönem sloganı çerçevesinde gerçekleştirdikleri bu projenin kız öğrencilerin hayatlarında yaratacağı faydayı çok önemsediklerinin altını çizerken, sürece katkı koyan herkese teşekkür etti.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.