TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Günsan’ın yönetim kadrosuna üst düzey atama IK Direktörlüğüne Özge Karaca getirildi

Alçak gerilim tesisatı ekipmanları sektörünün önde gelen firmalarından Günsan Elektrik’te üst düzey bir atama gerçekleşti. Günsan’ın İnsan Kaynakları yönetimini Özge Karaca yürütecek.

Haber Giriş Tarihi: 12.05.2022 15:22
Haber Güncellenme Tarihi: 12.05.2022 15:22
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.kadinveekonomi.com
Günsan’ın yönetim kadrosuna üst düzey atama IK Direktörlüğüne Özge Karaca getirildi

Anahtar priz serileri, grup priz, otomatik sigortalar, kompakt şalterler, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarları gibi elektrik tesisat ekipmanları üreten, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın birçok ülkesine ürünlerini ulaştıran Günsan Elektrik’te üst düzey bir atama gerçekleşti. Günsan’ın İK Direktörü sektörün deneyimli ismi Özge Karaca oldu.

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat eğitimi aldıktan sonra Henkel’de iş hayatına başlayan Karaca;  Lafarge, Honeywell, Legrand gibi birçok markanın İnsan Kaynaklarında farklı birimlerde görev aldı. Özge Karaca son olarak Agco İnsan Kaynakları Müdürüydü.  

Günsan Hakkında
1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.