TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Apsiyon Türkiye'nin “En İyi İşverenleri” arasına girdi

Toplu yaşam alanı yöneticilerinin dijital asistanı Apsiyon, iş yeri kültürü ve çalışan deneyimi konusunda uzman küresel otorite Great Place to Work listesinde “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” arasına girdi.

Haber Giriş Tarihi: 11.04.2022 17:07
Haber Güncellenme Tarihi: 11.04.2022 17:07
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.kadinveekonomi.com
Apsiyon Türkiye'nin “En İyi İşverenleri” arasına girdi

Odağına insanı alan çalışmaları ile dikkat çeken Apsiyon, Grate Place to Work Türkiye Enstitüsü tarafından yapılan değerlendirmeler ve analizler sonucunda, 2021 yılı “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesine girdi. Şirket, yüksek güven kültürüne sahip iş yeri kriterlerini sağlayarak geçen sene yüzde 74 olan güven endeksini bu yıl tüm çalışanların takdiri ile yüzde 86’ya yükseltti. Böylece Apsiyon 100-249 çalışan sayısı kategorisinde ilk 15 şirket arasında yer aldı.

İnsan odaklı uygulamaları hayata geçiren Apsiyon; kariyer gelişim imkânları, eğitimler, sosyal aktiviteler ve çalışanlarının motivasyonunu yükseltmeye yönelik uygulamaları ile insanı merkeze alan bir şirket olarak sektördeki farkını ortaya koyuyor. Ofiste dinlenme alanları ve sosyal alanlar yaratan şirket, çalışırken eğlenme kültürünü dinamik ve yenilikçi yapısıyla da destekliyor.

“Çalışanlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz”

Odak noktalarında her zaman Apsiyon ekibinin motivasyonu ve ekibin kendini güvende hissetmesinin olduğunu açıklayan Apsiyon CEO’su ve Kurucu Ortağı Kudret TÜRK, “3 kişiyle başladığımız yolculuğumuza bugün 168 kişilik ekibimizle devam ediyoruz. Her geçen gün büyüyen ekibimizle yeni hedefler belirliyoruz. Apsiyon olarak bizim en büyük mutluluğumuz insan kaynağımız. Şirketimizin temel başarısının mutlu ve verimli çalışanlar olduğunu söyleyebiliriz” dedi.

Yola çıktıkları ilk andan itibaren temel prensiplerinin insanların hayatına dokunmak, onlara konforlu, pratik ve şeffaf bir yönetim sunmak olduğunun altını çizen TÜRK, “Hizmet verirken de çalışma arkadaşlarımıza yaklaşırken de bu prensibi gözettik. Ne mutlu ki, ‘Türkiye'nin En İyi İşverenleri’ arasına girerek çalışanı merkeze alan bir şirket olduğumuzu çalışanlarımızın görüşleriyle kanıtlamış olduk. Türkiye’nin en iyileri listesine girmemizde rol oynayan değerli ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.