TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Porland ve KEDV’den anlamlı iş birliği

Kadınların iş gücüne katılımını desteklemek hedefiyle faaliyetlerini sürdüren Porland, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) ile anlamlı bir iş birliğine imza attı. Porland, KEDV ile yaptığı iş birliği kapsamında kadınların ekonomik olarak güçlenmesine katkıda bulunacak.

Haber Giriş Tarihi: 28.02.2022 18:12
Haber Güncellenme Tarihi: 28.02.2022 18:12
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.kadinveekonomi.com
Porland ve KEDV’den anlamlı iş birliği

“Tasarladık ve ürettik' mottosuyla porselene yeniden hayat veren sektörün öncü markası Porland, KEDV ile başlattığı iş birliği kapsamında, kadınların ekonominin aktif katılımcıları olmalarına destek olacak.  Porland tarafından özel olarak tasarlanan ve Porland mağazaları ve web sitesi üzerinden satışa sunulmaya başlanan kadın figürlü özgün tasarıma sahip tabak, ikili kahve fincanı takımı ve kupaların satışından elde edilecek kâr KEDV’e aktarılacak.

“Kadınların gücünden ilham alıyoruz”

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) ile çok kıymetli bir iş birliğine imza attıklarını ifade eden Porland Yönetim Kurulu Üyesi İmge Pamukçu, düşüncelerini şöyle ifade etti: “Porland’ın özgün tasarımlarında kadınların imzası var. Gayret ve özveri ile attığımız her adımda kadınların gücünden ilham alıyoruz. Kadınlara sadece iş hayatında değil hayatın her alanında destek olabilmek amacıyla, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı ile yeni bir iş birliğine imza attık.”

“İş birlikleriyle üreten kadınların sesi olmaya devam edeceğiz”

Emekleriyle hayata değer katan kadınlarla güç birliği yaptıklarını söyleyen KEDV Kurumsal İş Birlikleri Sorumlusu Gözde Turalı; “Eşit, adil, sürdürülebilir bir dünyanın mümkün olduğuna ve değişimin kadınların liderliğinde gerçekleşeceğine inanıyoruz. KEDV olarak bu inançla dar gelirli kadınların ekonomik ve sosyal güçlenmesi için çalışıyoruz. Hayatı güzelleştiren kadınların gücünden ilham alan Porland ile olan iş birliğimiz, bizim için çok önemli bir destek ve kadınların her alanda kalkınması için çok değerli bir adım. Türkiye’nin sektöre öncülük eden markalarından biri olan Porland’ın katkılarıyla dar gelirli kadınların emeklerinin daha da görünür olması bizim için çok kıymetli” dedi.

Yaşam alanları güzelleşiyor, kadınlar güçlü yarınlara koşuyor

KEDV için kadınların üretkenliği ve özgürlüğünden yola çıkarak tasarladıkları koleksiyonun satışına başladıklarını kaydeden İmge Pamukçu, “Kadınların üretkenliği ve özgürlüğünden yola çıkarak yaptığımız özgün tasarımlarda, bizlere bahşettikleri ilhamı, gücü ve yarınlarımızı aydınlatan emeğini ölümsüzleştirmeyi amaçladık. Mağazalarımızda satışına başladığımız tabak, ikili kahve fincanı takımı ve kupalarımızdan satın alan kullanıcılarımız, yaşam alanlarını güzelleştirmekle kalmayıp, KEDV’e de destek olacak” diye konuştu.

Porland’ın KEDV iş birliğine özel olarak tasarladığı tabak, fincan ve kupalara Porland mağazalarından ve www.porland.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.