TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Sahibinden, Rekabet Kurulu'na savunma yapacak

Rekabet Kurumu tarafından yapılan yazılı açıklamada, Sahibinden Bilgi Teknolojileri Pazarlama ve Ticaret AŞ hakkında çevrim içi platform hizmetleri bakımından veri taşımanın engellenmesi ve diğer yollarla 4054 sayılı Kanun’un 6. maddesinin ihlal edilip edilmediğinin tespitine ilişkin yürütülen soruşturmada sözlü savunma aşamasına gelindiği ifade edildi.

Haber Giriş Tarihi: 13.06.2023 13:54
Haber Güncellenme Tarihi: 13.06.2023 13:54
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.kadinveekonomi.com
Sahibinden, Rekabet Kurulu'na savunma yapacak

Açıklamada, toplantıya söz almak üzere katılmak isteyen şikayetçi ve üçüncü kişilerin, “Rekabet Kurulu Nezdinde Yapılan Sözlü Savunma Toplantıları Hakkında Tebliğ” uyarınca, toplantı konusu ile ilgili menfaat ilişkilerini ortaya koyan bilgi ve belgeleri içeren dilekçeyle 5 Temmuz günü mesai saati sonuna kadar Rekabet Kurumuna başvurmaları gerektiği de aktarıldı.

Ayrıca, Sözlü savunma toplantısına dinleyici olarak katılmak isteyenlerin toplantıyı çevrim içi olarak takip edebilecekleri dile getirilen açıklamada, Rekabet Kurumu web sitesindeki yönlendirmelere uygun olarak, en geç toplantı saatinden yarım saat öncesine kadar katılım formunun doldurulması gerektiği kaydedildi. Bahse konu sözlü savunma toplantısının ise 12 Temmuz günü yapılacağı belirtildi.

Rekabet Kurumu, Sahibinden Bilgi Teknolojileri Pazarlama ve Ticaret AŞ hakkında yürütülen soruşturmanın sözlü savunma toplantısının 12 Temmuz tarihinde yapılacağını duyurdu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.