İnsan Kaynakları süreçlerinde "Dijital Çözüm"

HumanRate ; adayların veya çalışanların yönetiminde karar destek merkezi olan ölçme ve değerlendirme platformudur.HumanRate; uygun aday seçimi ve çalışanların yönetiminde; tüm verileri tek bir noktada toplayıp; doğru ölçümleme ve analiz yapmanızı sağlayan yerli bir yazılım.

İŞ KADINININ SESİ, 09 Mayıs 2020 Cumartesi, 19:59
İnsan Kaynakları süreçlerinde "Dijital Çözüm"

Dijital insan kaynakları, geçmişten günümüze insanların yaptığı işlerin çoğunun artık sanal ortamlarda, insan gücü gerektirmeden yapılması anlamına gelmektedir. Kurumlar hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edecektir. İnsan kaynakları alanında ki bu uygulamalar artık şirketlerin çözüm ortağı olarak görünmekte. Dünya ekonomisinin %  23'ünün  dijitalleştiği bu ortamda,  dijital insan kaynaklarına her geçen gün daha da önem verilmekte ve bunu geliştirmek için bazı yenilikler getirilmektedir.

Humanrate, yazılım algoritması ile işe alım süreçlerinin kolayca yönetebilmesi sağlamakta, güçlü raporlama ve analiz araçları ile insan kaynakları departmanlarına kullanımı kolay, zaman kazandıran ve raporlanabilir dinamik çözümler üretmekte.. Altyapısında bulunan video konferans, uzman görüşü, e-learning, test ve HR Analytics özelikleri ile de işe alım süreci ve sonrasının tek bir çatı altında toplanmasını sağlıyor. şirketlerin aday ve çalışanlarının yönetiminde karar destek merkezi olan, ölçme, değerlendirme ve online eğitim imkanı sağlayan dijital bir platform olarak hizmet veriyor. Kendi ekibi ve üst düzey insan kaynakları yöneticileri danışmanlığında geliştirmiş yazılım algoritması ile işe alım süreçlerinin kolayca yönetilebilmesi sağlanırken, raporlama ve analiz araçları ile insan kaynakları departmanlarına kullanımı kolay, zaman kazandıran ve raporlanabilir dinamik çözümler üretiyor. Cloud tabanlı bir yazılım olan Humanrate, sahip olduğu çözüm ortakları ile şirketlere tek kullanıcı adı ve şifresiyle online eğitim imkanı sunuyor. Çok farklı çözüm ortağını bünyesinde bulunduran yazılım ile;.

-Şirketinize başvuran adayları Humanrate ile optimize edin. Aradığınız adayın yabancı dil testi, kişilik envanteri , yetenek testleri ve cv doğrulamasını tek bir scorecard ile analiz edin. Humanrate Analytics ile en yüksek raytinge sahip adayları görüntüleyin, seçin ve sisteminize katın.

-Kullanıcı dostu ara yüze sahip yönetim paneli ile tüm personelinizin performans ve analizlerini anında raporlayın, isterseniz departman içi isterseniz şirket için karşılaştırmalarını yapabilirsiniz. Çalışanlarınızın eksiklerini belirledikten sonra gelişimleri için gerekli eğitim ve testleri online eğitim pazaryerinden seçebilir, sonuçlarını performans sonuçlarına işletebilirsiniz.

-Şirket içi eğitimlerinizin hedefine ulaşma konusunda ki belirsizlikleri kaldırın. Test oluşturma aracı ile verdiğiniz eğitimlerin, personeliniz üzerindeki sonuçlarını görün. Kendi testlerinizi, anketlerinizi oluşturabilecek; online görüşmeler yapabileceksiniz.

-Şirketinizin panelinde kullanıma hazır halde bulunan toollar ile temel ve özel içerikli eğitimlerinizi, testlerinizi, videolarınızı oluşturabilir ve bu araçlarla çalışanların en doğru performans analizlerini takip edebilir hale getirebilirsiniz

-Anlık erişim ile Humanrate Xperience içimde uzmanlardan destek alın. Sektörünüze uygun profesyonel uzmana anında erişin. Uzmanların size sunduğu test çözümleri ile personel ve adaylarınızın en yüksek verimliliği alabilirsiniz.

-Online eğitim pazaryeri ile; tek bir çatı altında, ihtiyaca yönelik ve en önemlisi çağın öğrenme trendlerine uygun olarak digital ortamda hazırlanmış, HD kalitede ve kolay anlaşılır, eğitim videolarına ulaşabilirsiniz. Her eğitim sonrası,denetlenmiş ve onaylanmış sertifikalara sahip olun.

-Humanrate Analytics ile doğru karar verin. Aday ve çalışanlarınızı tek bir scorecard yardımı ile değerlendirmenize yarayacak olan sistemimiz ile; performans yönetimini tarafsız bir şekilde yapabilir, çalışanlarınızın eksiklerini tespit ederek kendilerini geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz. Arşiv özeliği de taşıyan HR Analytics güvenli, tarafsız bir değerlendirme aracıdır.

TÜRKİYE EKONOMİSİ
5 şirket tekrar satışa çıktı
Resmi Gazete' de yer alan ilanlara göre Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), 6 Ağustos'ta satı...
TÜRKİYE EKONOMİSİ
Milyonları ilgilendiren emsal karar! Tazminatsız kovuldu...
Hizmet sektöründe çalışan milyonlarca işçiyi yakından ilgilendiren emsal nitelikte bir karara Yar...
EĞİTİMLER SEMİNERLER
Okul fabrikası! Mezunlara iş garantisi
Milli Eğitim Bakanlığı her fabrikayı aynı zamanda bir meslek okuluna çevirmek üzere harekete geçt...
TÜRKİYE EKONOMİSİ
Enerjisa Enerji CFO'su Mıchael Moser Küresel Fikir Lideri Seçildi
Elektrik dağıtım, perakende satış ve müşteri çözümleri alanlarında Türkiye'nin lider enerji şirke...
TÜRKİYE EKONOMİSİ
Kamuya 2021'de 100 bin personel alınacak
Bütçe teklifinin TBMM süreciyle birlikte gelecek yıl kamuya ne kadar personel alacağı da netleşme...
TÜRKİYE EKONOMİSİ
Bakan Selçuk, 182 milyar liralık ödeme yapıldığını açıkladı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk "GSS kapsamında kamu ve özel hastane...